Domácí "školka"

Anonymní
30.12.20 06:24

Domácí "školka"

Ahoi, mám kurz chůvy a Montessori. Ráda bych hlídala cca 5 dětí u mě doma. Mám na veliký pokoj, kde bych mohla mít vše potřebné. Třeba bych je hlídala 3-4× týdně na cca 4 hodiny. Myslíte, že by to fungovalo, jestli by byl o to zájem a popřípadě co dalšího je k tomu potřeba?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32818
30.12.20 06:30

Ty jsi na kurzu chůvy nedávala pozor nebo nebyly zkoušky tak intenzivní? Ty nevíš, jaké stavební úpravy a jiné podmínky musí mít místnost pro zřízení dětské skupiny pro tento počet dětí?

Takový záměr můžeš realizovat tak na černo a doufat, že Tě nikdo nepráskne. Jestli by byl zájem, těžko říct. U nás je dostatečný počet míst ve školkách a i dostatek dětských skupin, kde mají příslušné stavební úpravy, hygienické podmínky atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
30.12.20 06:37

Tipuju to na „rychlo online“ kurzy :D vzhledem k dotazu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11437
30.12.20 07:47

@Pears206 a vzájemná siusedska výpomoc už neexistuje? Ka myslela, ze to pořád jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
30.12.20 08:40

@g.sandova ale tak pohlidat sousedce dite je neco jinyho, nez ofiko hlidat 5 cizich deti a chtit za to penize. Sousedka ti ho nebude hlidat tady kazdy den v tydnu na x hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
30.12.20 08:48

Tvůj nápad je zcela mimo. Musíš mít hygieno, hasiči, úřadem, schválené provozy, vybudované dětské wc, kuchyň, dostatečně velký prostor na jedno dítě,…
Najdi si jiný podnikatelský záměr, anebo raději nepodnikej vůbec, když tě naladají takové hlouposti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51617
30.12.20 08:56

To je natolik slozita operace, ze se financne neoplati. Neni to o jednom pokoji.
Teoreticky si muzes zalozit organizaci, ktera porada primestaky. A to tve hlidani dat, ze je to skupina deti primestaku. Nepoustela bych se do takovych operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11437
30.12.20 09:47
@Cenarius píše:
@g.sandova ale tak pohlidat sousedce dite je neco jinyho, nez ofiko hlidat 5 cizich deti a chtit za to penize. Sousedka ti ho nebude hlidat tady kazdy den v tydnu na x hodin.

Ale ja mluvím o něčem JINÉM!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1405
30.12.20 09:53

Já tomu vůbec nerozumím, ale kdybys to měla jako kroužek pro batolata bez rodičů? Takhle nějak myslím fungovala dopolední školička v našem mateřském centru, prostě to byl oficiálně kroužek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
30.12.20 19:03

Tak já věřím, že spousta rodičů by zájem měla, jeslicky v mnoha místech vůbec nejsou nebo jsou totálně plné. Záleží, jaká je situace ve vašem městě.

Ale chtělo by to asi spis nějak mezi známými, s ohledem na to, ze to bude taková sedá zóna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9355
30.12.20 19:18

Jestli máš k tomu zahradu, můžeš udělat lesní školku a vevnitř mít zázemí.
Nebo Montessori klubík/kroužek.
Na to se asi ale ptej jinde, než tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat