Dopis z ÚP

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.9.21 08:54

Dopis z ÚP

Prosím o radu. Můžete mi to prosím někdo vysvětlit já se v tom ztrácím. Dostanu Rodičák nebo ne? :(
Normálně ho beru od dubna. Bydlím jinde než mám trvalý pobyt a normálně jsem to uváděla v žádosti o RP..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11943
25.9.21 08:57

Dostaneš. To teď posílali všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
25.9.21 08:57

To není osobní dopis pro tebe, to dostali všichni, co jsou na ÚP nebo odtamtud pobírají dávky. Rodičák normálně dostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.21 09:02

Já už jsem se lekla :roll: v těhle dopisech se vždycky nevyznám.. když přečtu půlku už nevím co bylo na začátku :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
13875
25.9.21 09:03

Také mi to přišlo k rodicaku, neblazni, vždyť je to tam napsané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13875
25.9.21 09:04
@Anonymní píše:
Já už jsem se lekla :roll: v těhle dopisech se vždycky nevyznám.. když přečtu půlku už nevím co bylo na začátku :zed:

V klidu, to jen proto, že se toho dopředu bojíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
25.9.21 09:04
@Anonymní píše:
Prosím o radu. Můžete mi to prosím někdo vysvětlit já se v tom ztrácím. Dostanu Rodičák nebo ne? :(
Normálně ho beru od dubna. Bydlím jinde než mám trvalý pobyt a normálně jsem to uváděla v žádosti o RP..

Tohle došlo úplně všem :). Do teď to bylo tak, že když si měla trvalé v Praze a bydlela v Opavě, musela si do Prahy, dle trvalého. Teď si můžeš dávky řešit tam kde máš skutečné bydliště, řeší se to vsude na netu, přitom stačí zvednout telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13875
25.9.21 09:07

@EvieK je to ulehčení lidem. V rámci kraje to šlo u některý dávek, nechápu, proč to neudělali dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
25.9.21 19:12
@g.sandova píše:
@EvieK je to ulehčení lidem. V rámci kraje to šlo u některý dávek, nechápu, proč to neudělali dávno.

Souhlasím :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat