Reklama

Doplacení alimentů zpětně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 12:55
Doplaceni alimentu zpetne

Ahoj, vcera jsme meli soud, kde se resili alime ty. Soud sveril nase 2 deti do me pece a souhlasil s navrhem manzela na vysi alimentu, s tim jsem souhlasila. Ja byla, ale desne nervozni a asi jsem neco zvorala. Chtela jsem, aby mi doplatil i za 5m co jsem od nej odesla. Ale myslela jsem ze se to dela automaticky nebo ze se dluhy budou resit az u rozvodu nebo majetku. Ted mi ale znama rikala ze se to melo urcit uz vcera, ze mi to ma dat zpetne. :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 13.04.18 12:58

Ano, mělo. V rozsudku tedy je, že bude platit alimenty od kdy?

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 13.04.18 12:59

Jestli jste neuzavřeli dohodu, tak se odvolej, pokud uzavřeli, tak smůla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 13:04

Prave ja byla desne nervni. Akorat sem podepisovala nejaky papir na odvolani tak doufam ze to jeste jde. Bych si nafackovala fakt. A podepisovali jsme papir ze souhlasim s vysi alimentu.

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 13.04.18 13:06
@Anonymní píše:
Prave ja byla desne nervni. Akorat sem podepisovala nejaky papir na odvolani tak doufam ze to jeste jde. Bych si nafackovala fakt. A podepisovali jsme papir ze souhlasim s vysi alimentu.

a uzavřeli jste tedy dohodu, nebo ne? Možná ne (když píšeš o papíru na odvolání) a nepodepisovala si náhodou, že se vzdáváš odvolání?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 13:12

Jo tak nejak to znelo. Ja myslela ze to je jako ze vim ze se muzu odvolat ale ono to bude asi neopak ne? :oops: :pocitac: A rozsudek se podepisoval.

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 13.04.18 13:21
@Anonymní píše:
Jo tak nejak to znelo. Ja myslela ze to je jako ze vim ze se muzu odvolat ale ono to bude asi neopak ne? :oops: :pocitac: A rozsudek se podepisoval.

to ses vzdala, tak bohužel.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 13:25

Výživné ti určitě náleží i za těch 5 měsíců, které jste byli od sebe. To se u soudu neprobíralo? I když jsi souhlasila s výší výživného, které manžel navrhnul, tak to neznamená, že ti ho 5 měsíců nemusí platit. Zavolej na ospod a sděl tyto skutečnosti, divím se, že se to neřešilo, jako datum odchodu ze společné domácnosti a výživné za tu dobu. Žádná dohoda, že ti výživné nebude platit, nemůže existovat, protože není ve prospěch dítěte.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 13:25
@Anonymní píše:

A netvrdili jste, že nevedete společnou domácnost teprve od teď? :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 13.04.18 13:26

@Tiger-lily tak určitě se řešilo, že výživné se bude platit např. od 1.4.18 a jestli to zakladatelka přeslechla, tak pak ještě podepisovala znění rozsudku a tam taky muselo být, od kdy se výživné platí. Takže její blbost.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 13:29

@Hadumi Tak si podá návrh na doplacení výživného. Ve všech těch dokumentech by mělo být datum, kdy nežijí rodiče dětí ve společné domácnosti a podle toho se snad vše posuzuje.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 13:29
@Hadumi píše:
@Tiger-lily tak určitě se řešilo, že výživné se bude platit např. od 1.4.18 a jestli to zakladatelka přeslechla, tak pak ještě podepisovala znění rozsudku a tam taky muselo být, od kdy se výživné platí. Takže její blbost.

Jestli nahlásili takové datum, tak opravdu její blbost :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 13.04.18 13:32

@Tiger-lily u soudu se řeší, od kdy se platí, ale pokud se tam k tomu nikdo nevyjádřil, tak se to určitě dalo od 1.4., prostě se mělo za to, že nikdo z rodičů dřívější placení nechce.

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 13.04.18 13:51

Mě se Teda zeptali jestli to chci doplatit nebo ne, poté se vynesl rozsudek a pak sme ještě podepsali papír že vzdáváme možnosti odvolání, tím to bylo celé uzavřené. Jestli jsi to podepsala tak těžko říct jestli se těch peněz ještě domuzes :nevim: příště to chce líp číst a poslouchat co vlastně podepisujes

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 13:55
@Tiger-lily píše:
A netvrdili jste, že nevedete společnou domácnost teprve od teď? :nevim:

Ne to jsem rikala ze od listopadu.

Achjo bych se na to fakt vykaslala. Ano v rozsudku je ze bude platit alimenty od 1.4. To jsem myslela ze je jako ted a ty 3m ze se to resi automaticky. Takze jsem prisla o dalsi penize. Bych fakt nejradsi skocila z mostu :'(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >