Doporučíte vhodnou antikoncepci

Anonymní
16.9.20 12:01

Doporucte antikoncepci, prosim

Holky, snazne vas prosim o doporuceni nejake vhodne hormonalni antikoncepce. Po tretim porodu jsem ji uz brat nechtela, ale kazdy mesic od ovulace do MS trpim migrenama, jsem nafoukla, bolava, nepouzitelna. Co rikate na antikoncepci Jeanine? Potrebuju fungovat a ne se skoro dva tydny plazit po zemi :roll: Dekuji za pripadne doporuceni!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1178
16.9.20 12:05

Antikoncepci by ti mel doporucit gynekolog. Ne vsechno sedne vsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14239
16.9.20 12:08

My neznáme tvůj kompletní zdravotní stav, takže se nedá poradit. Kvalifikovanou a fundovanou radu by ti měl dát tvůj lékař. Nebo ty jako hodláš přijít k doktorovi a říct, že Máňa z emimina ti doporučila Jeanine a ať ti ji napíše?
Jinak já jsem velmi spokojená s hormonálním tělískem. Ale jestli je vhodné i pro tebe fakt netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
16.9.20 12:10

Tělisko jsi neuvažovala? Já mám mirenu a uplná pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13641
16.9.20 12:12

Tak to prober s gynekologem. My neznáme tvůj zdravotní stav

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4775
16.9.20 12:37

Antikoncepci ti doporučí tvůj lékař, ne cizí osoby na fóru. Nejsou to lentilky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
16.9.20 12:49

Já když se rozhodovala před několika lety jakou antikoncepci, gynekolog mi nabídl asi 5 druhů a já si měla vybrat. První mi nesedla, bolesti hlavy, špatně mi bylo, po druhé jsem začala přibirat, zhoršila se mi pleť. Třetí mi sedla, brala jsem 3 roky, pak otěhotněla 2× a už jsem se k HA nevrátila. Jsme na kondomech a vyhovuje nám to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15479
16.9.20 13:15

Šla jsem na to logicky a chtěla předepsat tu nejdražší a vyplatilo se, užívám yaz. Že gynekolog něco doporučí na míru klientce pobavilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama