Zapomenutí pilulky ve 3. týdnu

Anonymní
13.9.20 18:39

Zapomenutí pilulky ve 3. týdnu

Ahoj, v patek jsem si zapomnela vzit 15. pilulku v poradi (tudiz prvni den 3.tydne, 6 pilulek do konce) a zjistila jsem to v sobotu, kdyz jsem si sla brat sobotni, vzala jsem si hned ty 2 najednou (za patek i sobotu), ale v sobotu rano jsem mela pohlavni styk.. v letacku ctu, ze mam vynechat pauzu, abych brala min. 7 dni a uchovala ucinnek antiny, ale to se mi moc nehodi jelikoz mam naplanovany wellnes vikend na 5 rocni vyroci s pritelem, myslite ze kdyz udelam normalne pauzu a pak budu pokracovat normalne, ze je nejaka sance na otehotneni? Budu rada za rychle odpovedi, dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
13.9.20 19:48

Ano, šance rozhodně je. Osobně bych to neriskovala, ikdyž se to zrovna nehodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5318
13.9.20 22:34

Tak oni to tam nepisou pro srandu kralikum. Tak si vem pak další plato, takže 3 za sebou a máš po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
13.9.20 22:38

Ještě chci dodat že pokud uděláš ve 3 týdnu chybu a nebudeš postupovat podle návodu, pravděpodobně nebudeš další plato chráněná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 21:16

@Eliscka @JancaS84 dekuji, takze kdyz pisou ze budu nepretrzite 7 dni brat pilulky, aby byla zarucena ochrana, znamena to ze za ted 7 pilulek uz muzu mit nechraneny pohlavni styk a budu uz normalne chranena antinou?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama