Vysazení HA, alternativa

Anonymní
11.9.20 18:16

Vysazení HA, alternativa

Dobrý den, přes 3 roky beru HA. Po asi roce užívání jsem začala mít často záněty močových cest, vaginalni mykozy, začala se mi dělat celulitida atd. Už jsem zkusila vše, v lékárně vždy nechávám okolo 2000, změnila jsem jidelnicek, nenosim uple obleceni, nenosim tampony. Chtěla bych se zeptat jestli si myslite že by to mohlo byt z antikoncepce? Nikdy předtím jsem na nic takového netrpela. Momentálně řeším to že bych chtěla HA vysadit a chtěla bych se zeptat jakou zkušenost máte s ostatními antikoncepcnimi metodami. Moje gynekolozka mi vždy na mykozu napsala nějakou mast a o tom že bych chtěla zkusit jinou HA nechtěla ani slyset, tak se ptám zde. Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.9.20 18:41

Používám cca rok pesar Caya a Pharmatex. Zatím se osvědčil. Problémy můžeš mít klidně z HA. Já kvůli ní měla roky vysoký tlak, běžně 150 na 120. Vysadila jsem a od té doby klid.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 19:04

Používám Ladycomp. Záněty se mi zlepšily až po pravidelném užívání probiotik a s vhodným mycím gelem, tedy nezásvisle na antikoncepci. Taky nelezu na chlorované bazény, na koupaliště používám vazelínové tapony, nejím sladké, po sexu (a někdy i preventivně) vždy zavádím vaginální probiotika. Pomohlo taky méně stresu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 19:10

My jsme nejdřív s manželem používali kondom neustále, trochu opruz, ale já HA nemohla ze zdravotních důvodů a bez ní jsem se cítila o dost lépe a manželovi (tehdy ještě příteli) to nevadilo. Pak jsme si v jednu chvíli řekli, že mimčo sice ještě nechcem, ale zas takový problém by to taky nebyl, tak jsme začali kondom používat jen v plodných dnech vypočítaných dle kalendáře. A to už bylo docela v poho.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 19:30

Plodné/neplodné dny, ovulační testy. Máme s přítelem každý svůj kalendář a hlídáme si to, je to docela zábava. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama