Pharmatex zavadeni

Anonymní
9.9.20 13:08

Pharmatex zavadeni

Ahojky holky/zeny,

prosim pekne, zacala jsem uzivat Pharmatex globule jakozto antikoncepci, nemate prosim nektera zkusenost, zda se muze globule zavadet i behem sexu, kdyz ejakulace probehne az po zminovanych 5 minutach? Jakoze zavedu globuli a ta se rozpusti i behem sexu… Jestli mi rozumite ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5259
9.9.20 13:19

8o :roll: Ne, může ji z tebe vykukat ven když není rozpustena a v preejakulatu můžou být taky spermie. To nevydrzite 5 min, kdy se muzete venovat třeba predehre? A jako jedinou formu antikoncepce bych na ni nespolehala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
9.9.20 18:41

Nikdy jsme u pharmatexu nedodrzovali poctive 5 minut a to i s ejakulaci dovnitr a otehotnela jsem az po vysazeni prakticky hned :) u nas byl spolehlivy i tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
9.9.20 20:17

Taky poctivě nedodrzujeme 5 minut, ejakulace dovnitř pokaždé a u nás funguje. Používala jsem rok před dcerkou, dcerka byla na první dobrou bez globuli. Teď používáme rok znovu a opět bez problémů.
Moje doktorka mě ale upozorňovala, že to moc spolehlivé prý není. Nicméně o druhé se chceme tak za rok začít snažit, takže kdyby náhodou přišlo dřív, tak nám to vadit nebude. :dance: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama