Doporučtě kam na dovču

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineastoret
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 12.01.19 10:08
doporučtě kam na dovču

Ahoj,

doporučtě mi kam na dovču, já nikdy nebyla hotelový a plážový typ, nikdy jsme nebyla nikde s CK a tak, jsem spíš dobrodruh typu vzít batoh, najít akční letenku a jet, ubytko najdu cestou, jenže s 3 letou to moc nejde, manžel má jen volno v první polovině září a hlavně, jsem ko a manžel taky, on má náročnou práci, já taky, po Rd začínám dělat na 6 hod denně v cizojazyčném prostředí a nevěřily byste jak po 3 letech je to těžký, takhle někam nastoupit, v poslední době používám nj, pre bydlíme v rakousku a má aj šla dolů, jenže ve firmě se mluví anglicky, do toho se učím stále tu nj, chodím na kurzy, čerstvě mám školkovou dceru, co zlobí, nemám hlídání, žiju v cizině, doam mi vše stojí, ještě jsme se neaklimatizovala na ten přestup z RD a práci a školku, dcera zatím ještě chodí jen dopo - není místo, takže zbytek dne mám HO a dodělávám věci do práce doma s ní za zadkem, a mám nějak všeho pokrk a chci si prostě orazit, výlety můžu dělat i na dovče, ale celou dovču nechci strávit takto, chci hotel, all incluzive, nestarat se o jídlo..ale nikdy jsme takto nikde nebyla a většinou vybírala místa exotická, kde není moc lidí, jenže ted chci vše nejlépe zařízené s veškerým komfortem :D

Co si představuji :D:

all inclusive
bazín u hotelu i s dětským, skluzavky, tobogán, potřebuji tu naši hyperaktivní holčičku utahat
blízko pláže - ne kamenitou, tu máme doma, žijeme 150m od jezera a samý šutr, takže letní koupačky s věčně odřenýma nohama mi stačí.)
místo, kde se dají dělat i výlety, třeba nějaké tury nebo hezká měnší města v okolí
aby tam moc nefoukalo
aby tam bylo teplo (i moře) v první polovině září
baby friendly hotel, s nějakými animátory a programy i pro skoro 4 leté děti, nemusí mluvit česky, když budou nemecky nebo i aj, je to v poho, hlavně ta nj
klidně nějaký vnitřní hrací koutek, když by bylo nepříznivé počasí
letecky, můžeme z prahy, vídně i mnichova nejlépe, ale max 3 hod cesta, déle ta naše nevydrží a bude se nudit a zlobit
něco, kde není vyloženě přelidněno
kde mají dobré mořské plody a víno :)
wellnes v hotelu či poblíž je jen plus :D

tak klidne to na mě hrnte, cestovky, klidně i nemecké, doporučte místa, hotely, kde se vám líbilo..

heslo je, místo, kde je hlavně odpočinek pro dospělé a unavit hyperaktivní dítě :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 12.01.19 10:13

Turecko

nomip
Kecalka 377 příspěvků 12.01.19 10:29

Turecko by asi bylo přímo pro vás. Skoro všechny hotely mají zábavu pro děti, tím je Turecko vyhlášené. Třeba koukni u cestovek na programy pro rodiny s dětmi, Fischer má třeba od 4 do 12 let program Funtazie klub, kde jsou animátoři pro děti, hrají si s nimi, vymýšlejí různé aktivity. Mají i večerní program, kdy animátoři se o děti postarají a vy s manželem si můžete užít klidnou večeři ve dvou :)
Pokud by nešlo o peníze, tak klidně můžete zkusit i Španělsko nebo Řecko, ale tam bude problém najít hotel s tobogány. Brouzdaliště pro nejmenší se ale najdou.

Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 12.01.19 10:31

@nomip to zní dobře a nejsou ty rezorty někde odlehlé, dají se někam dělat případně výlety na vlastní pěst, přeci jen se bojim, že to na mě bude moc a budu chtít zdrhnout a trošku povýletit :D

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9005 příspěvků 12.01.19 10:33

Souhlasím s Tureckem, byla to jedna z nejlepších dovolených.

Uživatel je onlinetumpach
Kelišová 6494 příspěvků 12.01.19 11:18

KYPR :)
TURECKO :)

nozu
Extra třída :D 11944 příspěvků 12.01.19 11:27
@astoret píše:
@nomip to zní dobře a nejsou ty rezorty někde odlehlé, dají se někam dělat případně výlety na vlastní pěst, přeci jen se bojim, že to na mě bude moc a budu chtít zdrhnout a trošku povýletit :D

v turecku se dá jezdit na organiozované výlety. POkud budeš dobře vybírat, tak se dají najít super hotely i blízko historických měst. S takto makým dítětem bych doporučovala něco v okolí Side a nebo pokud nejsou problém peníze, tak Belek (je hodně blízko letiště, má krásné písčité pláže, ale je fakt drahý). Oboje je blíž od letiště. My jezdíváme k Alanyi, ale to jsou ještě dvě hodiny cesty autobusem z letiště.

Maminanamatersky
Kecalka 199 příspěvků 12.01.19 11:29

Konkretne nevim, ale zamerila bych se na Turecko.

tasa
Echt Kelišová 9205 příspěvků 12.01.19 11:38

S dovolením se vtirnu

dana.dv
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 12.01.19 11:45

Turecko, hotel Silence beach. Aquapark, lunapark, baby club…

BaMaK
Závislačka 2945 příspěvků 35 inzerátů 12.01.19 11:46

Turecko nebo nějaký řecký ostrov. Animační programy jsou skoro všude, aquapark už méně. All inclusive taky všude. Zadej si nějaký vyhledávač dovolených a všechno tam nastavís. Všude jsou dneska recenze…

Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 12.01.19 11:50

holky a asi i hloupý dotaz, v těch rezortech je asi víc restaurací, že nemají tam jen tureckou kuchyni, fakt jsme takto v rezortu nikdy nebyla, manžel mi ted řekl, že nesnáší tureckou kuchyni, že chce mořské plody a ryby, ale to tam budou mít taky, ne? my jsme fakt vdy jezdili s batohem a spali klidně pod širákem, airbnb a stravovali se v pouličních stánkách či jsme si vytipovali dobré lokální podniky v místě, kde jsme byli, takto jakožže rezort all inclusive nikdy, tak se moná ptám jak blbec :D

Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 12.01.19 11:51

@BaMaK jojo, koukám tak po různě

ahhotep
Kecalka 363 příspěvků 12.01.19 11:56

@astoret mistis family beach hotel na kosu v řecku, ale může trochu foukat a plážž je napůl oblázková, ale jinak pro děti super, vstup do bazenu rovnou z pokoje, jsou tam sdélené bazeny, programy po děti, malý ostrov, možnost výletů

Uživatel je onlineKajak18
Kecalka 320 příspěvků 12.01.19 12:00

Tak já bych kromě Turecka doporučila i jižní Španělsko. Byli jsme tam dva roky zpět a za mě jednička. Brouzdaliště i minimálně malý tobogán u každého hotelu. Před hotelem bus, kterým jsme jezdili na výlety po okolí, popřípadě půjčovna aut. Jídlo je pro mě ve Španělsku to nejlepší co jsme kdy měla. Jen nevím ty kluby pro děti, byly jsme tam ani ne s dvouletou, takže to šlo mimo nás. Ale u bazénu byly furt nějaký akce pro všechny. A pláže v půlce června skoro prázdný.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >