Doporučte kvalitní vajíčko do auta

16.10.19 17:03

Doporučte kvalitní vajíčko do auta

Ahoj holky, doporučte prosím opravdu kvalitní a bezpečnou sedačku, co nejlepší na trhu, na financích nezáleží. Dekuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15085
16.10.19 17:37

Vajíčko nebo sedačku? doporučuju skupinu na FB děti proti směru nebo obchod centrum autosedaček, tam jsou fakt odborníci. jinak my máme klippan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17262
16.10.19 17:40
@AgataKorou1 píše:
Ahoj holky, doporučte prosím opravdu kvalitní a bezpečnou sedačku, co nejlepší na trhu, na financích nezáleží. Dekuji :mavam:

Britax ta otočná, isize…jenže můžeš MIT škodovku nebo jiný auto s hodně sklopenym sedadlem a nesedne ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
16.10.19 17:47

Tady jsou letošní testy autosedaček: https://www.adac.de/…dersitztest/
A tady loňské https://www.adac.de/…tztest-2018/
Podle hodnocení určitě dobře vyberete :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.10.19 17:52

Vajíčko máme Britax Römer do 13kg, lze ji dát na bázi isofixu nebo na pásy. Dcera má přes 70cm a 9kg v 8 měsících a ještě má spoustu místa. Pak budeme asi volit Dual Fix od Römeru. Máme Tourana vzadu sedačky bez sklonu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1486
17.10.19 08:49

První dceři jsme po vajicku pořídili Britax Römer Dual Fix i-size i s novorozeneckou vlozkou, pak je vhodná od 0 kg. Ale tu si člověk z auta nevynda a necvakne na kočárek, nebo si spící dítě v autosedacce neodnese. Pro druhé dítě, které se má co nevidět narodit jsem vybrala vajíčko Maxi-cosi Pebble Plus s isofixovou základnu, na kterou lze později nacvaknout sedačku 9-18 kg v obou směrech. U tohohle kompletu jsem si dele hlídala akce a vajíčko pořídila za 3700 a základní za 3800 Kc :palec: vybírala jsem podle ADAC a dTest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat