Reklama

Doporučte mop na podlahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cleopatraj40
Stálice 92 příspěvků 01.08.18 09:40
Doporučte mop na podlahy

Ahoj holky,

jaký by jste mi doporučily mop na podlahy ( plovoučka + dlažba). Díky, :)

Reklama

Reakce:

Apaji
Kelišová 5335 příspěvků 01.08.18 09:56

Jsem spokojená s Viledou s kbelíkem, který se ždímá šlapáním. Používám už několik let, nic se nezlomilo nebo neodešlo.

histep
Závislačka 3078 příspěvků 01.08.18 10:12

Nedám dopustit na Bona Spray Mop
Mám teda verzi na dřevěné podlahy, ale princip je v tom spreji.

Barush
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 01.08.18 10:17

Já si už delší dobu přeji tento, bohužel manžel s tím nesouhlasí, prý by hrozně smrděl :? https://hobby.idnes.cz/…las-psu.aspx?…

Lentilkaaa83
Závislačka 3041 příspěvků 01.08.18 10:33

Mame rovus spray. Ted je na nej hodne reklama v tv. Ale tedy nemame nikde plovoucku. Jen lino a dlazbu.

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 01.08.18 10:43

@Cleopatraj40 Vileda, ale klasický mop, ne ten s třásněmi, ten je podle mě k ničemu a smetí mi jen roztahuje po podlaze a nevytře to. :nevim:

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 01.08.18 11:42
@Apaji píše:
Jsem spokojená s Viledou s kbelíkem, který se ždímá šlapáním. Používám už několik let, nic se nezlomilo nebo neodešlo.

Bejvávalo. Kupovala jsem ho vloni a byl to takovej šmejd, že letěl z domu. Látka je tak tenká, že ty bodce naspodu dřou o podlahu. Tyčka se pořád rozkládá, dvakrát za vytření jsem ji musela znovu utahovat. Kyblík byl tak blbě vyvážený, že se při převažoval. Vyhozená tisícovka. Teď už jedině Leifheit. Vileda je předraženej šmejd.

Apaji
Kelišová 5335 příspěvků 01.08.18 11:47

@Janli

Aj, tak díky za upozornění :kytka: . Kdyby odešel, tak už se k té značce nevrátím. Otázka je, zda je to opět „optimalizace a vylepšení“ pro český trh či to zešmejdovatělo i v Německu a Rakousku.

Ale fakt jsem měla v úmyslu si ho časem koupit znovu, ještě, že jsi mě upozornila - to bych asi ani nesjížděla nové recenze (proč, když ho mám vyzkoušený, že?) a parádně bych si naběhla :zed: :roll:

Milis666
Kecalka 159 příspěvků 01.08.18 13:36

@ibiza souhlas, taky ho mám a už jinej nechci. :palec:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 01.08.18 13:39

@Cleopatraj40 naše uklízečka s léty praxe přímo požádala, jestli bychom pro ni nekoupili klasický mop s třásněmi a obyč ždímacím kbelíkem, kam ten mop jakože zatlačíte. Měla jsem v ruce spoustu mopů a ten problém s roztaháváním bordelu po podlaze jsem já osobně měla úplně s každým.

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 12.08.18 23:22
@Milis666 píše:
@ibiza souhlas, taky ho mám a už jinej nechci. :palec:

Přesně :potlesk: :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama