Doporučte mop na podlahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cleopatraj40
Stálice 92 příspěvků 01.08.18 09:40
Doporučte mop na podlahy

Ahoj holky,

jaký by jste mi doporučily mop na podlahy ( plovoučka + dlažba). Díky, :)

Reakce:

Apaji
Kelišová 5383 příspěvků 01.08.18 09:56

Jsem spokojená s Viledou s kbelíkem, který se ždímá šlapáním. Používám už několik let, nic se nezlomilo nebo neodešlo.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3486 příspěvků 01.08.18 10:12

Nedám dopustit na Bona Spray Mop
Mám teda verzi na dřevěné podlahy, ale princip je v tom spreji.

Barush
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 01.08.18 10:17

Já si už delší dobu přeji tento, bohužel manžel s tím nesouhlasí, prý by hrozně smrděl :? https://hobby.idnes.cz/…las-psu.aspx?…

Lentilkaaa83
Závislačka 3071 příspěvků 01.08.18 10:33

Mame rovus spray. Ted je na nej hodne reklama v tv. Ale tedy nemame nikde plovoucku. Jen lino a dlazbu.

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 01.08.18 10:43

@Cleopatraj40 Vileda, ale klasický mop, ne ten s třásněmi, ten je podle mě k ničemu a smetí mi jen roztahuje po podlaze a nevytře to. :nevim:

Janli
Kelišová 6052 příspěvků 9 inzerátů 01.08.18 11:42
@Apaji píše:
Jsem spokojená s Viledou s kbelíkem, který se ždímá šlapáním. Používám už několik let, nic se nezlomilo nebo neodešlo.

Bejvávalo. Kupovala jsem ho vloni a byl to takovej šmejd, že letěl z domu. Látka je tak tenká, že ty bodce naspodu dřou o podlahu. Tyčka se pořád rozkládá, dvakrát za vytření jsem ji musela znovu utahovat. Kyblík byl tak blbě vyvážený, že se při převažoval. Vyhozená tisícovka. Teď už jedině Leifheit. Vileda je předraženej šmejd.

Apaji
Kelišová 5383 příspěvků 01.08.18 11:47

@Janli

Aj, tak díky za upozornění :kytka: . Kdyby odešel, tak už se k té značce nevrátím. Otázka je, zda je to opět „optimalizace a vylepšení“ pro český trh či to zešmejdovatělo i v Německu a Rakousku.

Ale fakt jsem měla v úmyslu si ho časem koupit znovu, ještě, že jsi mě upozornila - to bych asi ani nesjížděla nové recenze (proč, když ho mám vyzkoušený, že?) a parádně bych si naběhla :zed: :roll:

Uživatel je onlineMilis666
Kecalka 181 příspěvků 01.08.18 13:36

@ibiza souhlas, taky ho mám a už jinej nechci. :palec:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 01.08.18 13:39

@Cleopatraj40 naše uklízečka s léty praxe přímo požádala, jestli bychom pro ni nekoupili klasický mop s třásněmi a obyč ždímacím kbelíkem, kam ten mop jakože zatlačíte. Měla jsem v ruce spoustu mopů a ten problém s roztaháváním bordelu po podlaze jsem já osobně měla úplně s každým.

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 12.08.18 23:22
@Milis666 píše:
@ibiza souhlas, taky ho mám a už jinej nechci. :palec:

Přesně :potlesk: :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >