Softlan Sensitive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 31.07.18 11:15
Softlan sensitive

Ahoj chci se zeptat holky které dáváte aviváž nevíte jestli Softlan sensitive vydrží taky vonět jako ten modrý mám možnost si ho koupit za výbornou cenu prosím poraďte nebo popřípadě jaká aviváž vám voní i jiné značky tohle téma tu možná už bylo ale nic mi to nevyhledalo tak se nezlobte
Díky J

Reakce:
vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 31.07.18 11:16

Tak třeba mě ten sensitive strašně smrdí :nevim:

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 31.07.18 11:19

Mě voní třeba líp než lenor sensitive ale jestli vydrží taky třeba týden ve skříni vonět na prádle ? :nevim: :nevim: :nevim:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >