Reklama

Softlan Sensitive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 31.07.18 11:15
Softlan sensitive

Ahoj chci se zeptat holky které dáváte aviváž nevíte jestli Softlan sensitive vydrží taky vonět jako ten modrý mám možnost si ho koupit za výbornou cenu prosím poraďte nebo popřípadě jaká aviváž vám voní i jiné značky tohle téma tu možná už bylo ale nic mi to nevyhledalo tak se nezlobte
Díky J

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4554 příspěvků 31.07.18 11:16

Tak třeba mě ten sensitive strašně smrdí :nevim:

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 31.07.18 11:19

Mě voní třeba líp než lenor sensitive ale jestli vydrží taky třeba týden ve skříni vonět na prádle ? :nevim: :nevim: :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama