Softlan Sensitive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 31.07.18 11:15
Softlan sensitive

Ahoj chci se zeptat holky které dáváte aviváž nevíte jestli Softlan sensitive vydrží taky vonět jako ten modrý mám možnost si ho koupit za výbornou cenu prosím poraďte nebo popřípadě jaká aviváž vám voní i jiné značky tohle téma tu možná už bylo ale nic mi to nevyhledalo tak se nezlobte
Díky J

Reakce:

vertunka
Závislačka 4641 příspěvků 31.07.18 11:16

Tak třeba mě ten sensitive strašně smrdí :nevim:

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 31.07.18 11:19

Mě voní třeba líp než lenor sensitive ale jestli vydrží taky třeba týden ve skříni vonět na prádle ? :nevim: :nevim: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >