Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Holky,
nemáte někdo zkušenost s tímhle?
http://www.topshop.cz/…zduchu-rovus
Známá co nemá net uvažuje o koupi, má nějaké zdravotní problémy a horka jí nedělají dobře. Na klasickou klimu nemá peníze.
Moc díky ![]()
Je to blbost. Stejnou funkci bude mít větrák, před který dáš namraženou petku.
Kamarádka to má. Ochlazuje to pocitově, jako větrák.
@Bábrdl tak zmražená petka s vodou by mě nenapadla
Díky za radu ![]()