Doporučte rodinný kemp u Lednice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gargamelinka
Echt Kelišová 9392 příspěvků 03.08.19 08:39
Doporučte rodinný kemp u Lednice

Ahojky, vím, že témat na kempy je tu dost, ale žádný není aktuální nebo se týká jiné oblasti. Chceme po víkendu vyrazit s dětmi do kempu na jižní Moravu někde do okolí Lednice, Hodonína atd. Poradíte nějaký kepm, který je menší, Klidny a ráda bych kdyby tam byly tzv. boxy, kde je více soukromý.. Děkuji

Reakce:
Lenikoule
Kecalka 231 příspěvků 03.08.19 08:48

Chlap byl letos na pánské jízdě v Pasohlávkách. Moc se mu tam líbilo, hned vedle je Aqualand Moravia a Lednice je taky kousek.Hned jak se vrátil, tak už plánoval jak tam jednou pojedeme i s prckem :)

ugluk
Hvězda diskuse 47565 příspěvků 03.08.19 08:54

V Pasohlávkách mi někdo jako rodinnější doporučoval Yacht klub, ale osobní zkušenost nemám. Jen ne Merkur, ten je asi tak všecko, kromě menšího a klidného :mrgreen:

radka_bbb
Povídálka 38 příspěvků 03.08.19 09:15

Mrkni na Autokemp Apollo - jezdili jsme tam jako maly na dovolenou, malej a klidnej kemp :).

Lana25
Závislačka 3686 příspěvků 4 inzeráty 03.08.19 09:35

Jáňův dvůr :palec: Rodinnej vesnickej kemp, výborně vaří, člověk se tam cítí jak u babičky na vesnici. Mají tam kozy, jde domluvit projíždka na koni, kousek dál mají ovce. Domácí kozí sýr. Lze objednat i jejich vinný sklep, kde jste sami a připraví menší pohoštění. Mě se tam moc líbilo :palec:

gargamelinka
Echt Kelišová 9392 příspěvků 03.08.19 09:40

Moc děkuji.. Mrknu na všechny, co jste doporučili.. Já už projela na netu stránek, ale osobní zkušenost je osobní zkušenost..

Ju21na
Kecalka 494 příspěvků 03.08.19 10:40

My byli v Merkuru. Nám se tam tedy líbilo i s 3 letým. Hlavně byl nadšený z animačních programů pro děti.

Váš příspěvek
Reklama