Placení společného apartmánu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verujan
Kecalka 412 příspěvků 01.08.19 14:49
placení společného apartmánu

Ahoj, máme se známými objednaný na dovolenou společný apartmán za 65 euro na noc, Jsou tam dva pokoje, jeden třílůžák (dva dospělí, jedno dítě), jeden dvoulůžák (dva dospělí). Před 2 lety jsme to také tak měli, my platili za třílůžák 35, oni za dvoulůžák 30 (pokoje jsou zhruba stejně velké). Včera mi volala kamarádka, že manžel nepojede, takže bude ve dvoulůžáku sama a jestli tedy nezměníme platby. Jak byste to řešili?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 01.08.19 14:51
@verujan píše:
Ahoj, máme se známými objednaný na dovolenou společný apartmán za 65 euro na noc, Jsou tam dva pokoje, jeden třílůžák (dva dospělí, jedno dítě), jeden dvoulůžák (dva dospělí). Před 2 lety jsme to také tak měli, my platili za třílůžák 35, oni za dvoulůžák 30 (pokoje jsou zhruba stejně velké). Včera mi volala kamarádka, že manžel nepojede, takže bude ve dvoulůžáku sama a jestli tedy nezměníme platby. Jak byste to řešili?

Jako že byste zaplatili tu postel na který měl spát její manžel? 8o

Keyllah
Extra třída :D 13123 příspěvků 01.08.19 14:53
@verujan píše:

ani náhodou, s manželem nebo bez něj bude mít pořád ten stejný pokoj. Nebo ho plánujete nějak využívat? třeba jestli si tam nastěhuje vaše dítko, tak bych to zvážila, neb hlídání se hodí a noc s manželem určo taky, ale promiň, přijde mi trochu vyčůraná. U placení jídla by to ještě šlo pochopit, ale u ubytování :think:

Agáta 84
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 01.08.19 14:53

@verujan No vzhledem k tomu, že pokoj bude mít tak, jako tak..Bych platbu nechala dle původní domluvy..

Keyllah
Extra třída :D 13123 příspěvků 01.08.19 14:54
@Ravedd píše:
Jako že byste zaplatili tu postel na který měl spát její manžel? 8o

S tím bych souhlasila, jen pokud bych jí tam na tu postele nastěhovala to dítko :think: :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 47561 příspěvků 01.08.19 14:57

No a kdybys jí řekla, že vy teda nepojedete nikdo, tak že celých 65 Euro zaplatí ona? :mrgreen: Ať si zkusí najít za manžela náhradu.

Pajusinka
Stálice 54 příspěvků 01.08.19 14:58

To je mazec, co si k Tobe kamaradka dovoli… Rekla bych ji, ze jste meli nejakou domluvu a nebudes platit prazdnou postel za ni. A dala bych ji vybrat ze 3 variant: 1) placeni podle puvodni domluvy 2) misto manzela muze sehnat nekoho k sobe 3) pokud to jde, tak zrusit a objednat mensi apartman. Pokud se bude hadat, tak uz bych s takovou kamaradkou nikam nejela. Hodne stesti!

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 01.08.19 14:59

@verujan je to jeji problem, ze nejede. Nechat puvodni domluvu. Takto je obycejne vycurana a chce na vas ukor usetrit.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 01.08.19 15:00
@Keyllah píše:
S tím bych souhlasila, jen pokud bych jí tam na tu postele nastěhovala to dítko :think: :mrgreen:

To jo ale obávám se že kamarádka tam nejede hlídat a je jen vyčůraná, oni pojedou tři a zaplatí za čtyři :roll: to na mě loni zkoušela kamarádka jelo nás do chorvatska 5 a oni byli tři, apartmány po 4 a ona že to rozpočítáme na osobu tak jí říkám ok ale jedno naše dítě jde bydlet k vám když tu jednu postel u vás mám zaplatit :lol: my se vešli do toho apartmánu pro čtyři protože nejmenší byla roční a věděla jsem že se vyspí s námi a tu postel jsem nepotřebovala a ona no to ne my chceme soukromí, tak smůla museli si teda zaplatit 4 lůžka :nevim: a být zakladatelkou tak to udělám taky tak proč by jí měli platit postel jejího manžela pokud jí nebudou používat

Příspěvek upraven 01.08.19 v 15:01

Narovnako
Kelišová 5321 příspěvků 01.08.19 15:00

Řekla bych jí, že mě to mrzí, ale zaplatí sama dvojlůžák. Objednané už to je a vy nemůžete za to, že oni změnili plány.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 01.08.19 15:02
@Pajusinka píše:
To je mazec, co si k Tobe kamaradka dovoli… Rekla bych ji, ze jste meli nejakou domluvu a nebudes platit prazdnou postel za ni. A dala bych ji vybrat ze 3 variant: 1) placeni podle puvodni domluvy 2) misto manzela muze sehnat nekoho k sobe 3) pokud to jde, tak zrusit a objednat mensi apartman. Pokud se bude hadat, tak uz bych s takovou kamaradkou nikam nejela. Hodne stesti!

Souhlas. Max do čeho bych šla 40-25,nepíšeš kolik je dítěti..

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67776 příspěvků 01.08.19 15:02

@verujan No, měla by si zaplatit dvojlůžák… na druhou stranu, pokud umím počítat, tak by to mělo být 39 vy a 26 ona.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 01.08.19 15:06
@verujan

To @verujan

Kde to je, jsou to krásný ceny? :mrgreen:

lucenka
Hvězda diskuse 37645 příspěvků 01.08.19 15:10

Měla by zaplatit za dvoulůžák. Ale pokud se to rozpočítá na počet postelí, tak to vychází na 39 vy a ona 26.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1996 příspěvků 01.08.19 15:10
@verujan píše:

Platbu bych nechala, tak jak uz jste meli dohodnutou

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama