Nejlepší místo v ČR pro děti, Váš názor?

Lo
6214
30.7.19 13:25

Nejlepší misto v ČR pro děti, Váš nazor?

Ahoj, jaký je Váš tip prosím třeba na víkend, kam jet s dítětem za zábavou, na pobyt, kde se dá i něco vidět? Nějaký zábavní park, nějaký zajímavý hotel, nějaké koupání, zážitky a podobně? Jela bych ja, přítel a syn 6 let. Děkuji za všechna doporučení :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2194
30.7.19 13:40

Zruč nad Sázavou - narazili jsme na to náhodou, je tam kousek od sebe zámek, park, dopravní hřiště, hodně prolézaček a velká kuličková dráha ;)
https://mapy.cz/s/3wLl9
je tam i rozhledna
přírodní koupaliště je v Buda, případně Švihov (nevím, ale je to velká nádrž, tak se tam snad někde dá koupat)

Příspěvek upraven 30.07.19 v 13:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
30.7.19 13:42

Mirakulum.

Nekam do hor, sedackovou lanovkou nahoru a zpet pesky, blizky lanovy park jako bonus ( Treba Ricky v orlickych horach:).

Jested - lanovka, dole zoo, iq landia atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47167
30.7.19 13:42

Karlova Studánka, hotel Džbán, koupání ve Slezské Hartě.
Rožnov - pivní lázně, dětský svět, koupání v přehradě Bystřička. Lázně Teplice nad Bečvou, Hranická propast - údajně nejhlubší v ČR. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.7.19 13:46

Hrad Bouzov, zoo Lešná, Karlova studanka a okoli Ovcarny a Pradedu, aqualand v Pasohlavkach + Nove mlyny a Palava. Moravsky kras (jeskyne, koupani, campy, horska kola), Krokodyli zoo v jiznich cechach, Kutna hora - stribrne doly. Ostrava - doly + zoo a kousek od Beskyd, pohranicni opevneni v okoli Kralik, hrad Pernštejn :palec:
To se tezko radi zalezi co mate radi. Jaky mate vztah k horam treba. Jestli jste hodne sportovne zalozeni, do ktere casti republiky by jste chteli. V cesku je krasne je tu toho spousta zajimaveho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
30.7.19 13:48

@mrav hranicka propast je nejhlubsi na svete. dosud nenasli jeji dno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47167
30.7.19 13:50
@Renca8 píše:
@mrav hranicka propast je nejhlubsi na svete. dosud nenasli jeji dno.

A když už jsme u toho - Zbrašovské aragonitové jeskyně. :palec: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10247
30.7.19 13:57

Myslím, že šestiletý kluk si to nejvíc užije v Mirakulu nebo kombinace v tom Liberci (lanovka na Ještěd+zoo+IQlandia+aquacentrum).
Ale záleží, co má rád, synovec třeba chce být horolezec, takže pro něj je odměna výlet do Adršpachu nebo do Prachovských skal (ale když si má vybrat Prachovské skály nebo Mirakulum, tak si vybere Mirakulum :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50167
30.7.19 14:05

Mirakulum (sama jsem tam byla 6× pracovne) a letos jsem tam vzala moje decka. Je to sen pro velke i male. Jedina vec se mi nelibi, ze je moc brzo zaviracka.
A Zirafa v Praze. Byli jsme ted v nedeli poprve, taky skvele.
Ja miluji letadla :oops:. Moje uchylka, takze piknikovy kos, deka a co nejbliz letisti a jsme spokojeni, uneseni, mamka pomalu nedycha :lol:.
U nas na JM je ZOO Lesna (nove se uvadi ZOO Zlin), ale pro nas domaci je to a vzdy bude Lesna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
30.7.19 14:07
@Renca8 píše:
@mrav hranicka propast je nejhlubsi na svete. dosud nenasli jeji dno.

Jsou k tomu bliz a bliz, pry maji ted finance, tak to okolo prokaceli a odtezuji drevo ze zatopene casti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
30.7.19 14:08

@Kelsey Zlin neni jizni Morava :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maciikk74
30.7.19 14:19

Rozhodně super chata Lexa - Valašsko. Absolutní ticho, já si to tam s přítelem moc užila, cenově to vyšlo krásně, na zahradě pro děti je trampolína, můj přítel fotbalový nadšenec chodil o víkendu na fotbal ( 3min od chaty), kousek je něco jako aqua park, Radhošť, Stezka Valašska - NÁÁDHERA. Blízko je taky takový park pro vše možné - lezení po stromech, golf, velké dlouhé skluzavky. Lidl z chaty cca 10min. Jsme z Prahy a teda moc jsme si to tam užili :kytka: A v zimě je blízko vlek a super lyžovačka (byli jsme i v zimě), takže pokud chce syn objevovat krásy Valašské přírody - a v Bečve jsem chytali raky a za chatou je cyklostezka, takže velmi super na výlety ;) a hned v tom městě kde je chata, je pizzerka takže moc fajn. Doporučuju všem, kteří si chcou oddechnout od města :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
maciikk74
30.7.19 14:20

Navíc pan majitel velmi ochotný a příjemný člověk, takže doporučuju všemi deseti :kytka: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
50167
30.7.19 14:23
@luccifera píše:
@Kelsey Zlin neni jizni Morava :D

Tak jiste, pardon. Beru to cele od Zlina po Brno kompexne :mrgreen:, ze tam i tam jsem a citim se doma :mrgreen:. Nebud hnidopich :*.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
30.7.19 14:25

Peklo ČERTOVINA da se tam i spat :) (myslim teda)
@Kelsey jak stare deti se uz v Mirakulu zabavi?? Mame syny skoro 2r a 4r, dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama