Zaplatit si sedadla v letadle ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mar80
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 30.07.19 15:10
zaplatit si sedadla v letadle ?

Ahoj už zase dotaz k cestě letadlem na dovolenou. Po tom co jsem přečetla hodně příspěvků jsem znervózněla abychom seděli s dětmi pospolu. Je tedy lepší si sedadla zarezervovat a zaplatit tuto službu předem?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 30.07.19 15:15

Ano, my to tak děláme, objednávané si první radu, kde je víc místa na nohy a děti si tam můžou hrát na zemi.

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 30.07.19 15:16

S CK nebo letite sami? A daleko? Ja pokud je to dlouhy let tak si mista zaplatim a check in delam online. Kdyz letime s CK tak se mi jeste nestalo ze by deti nebyly u me.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 30.07.19 15:17

Kam letite? My nemeli nikdy problem s tim aby nas posadili spolu, jen jsem sla drive do rady na odbaveni a dala pasy zaroven a poprosila at nas daji spolecne. Vzdy mi odpověděli ze urcite:)

Mar80
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 30.07.19 15:20

Letíme s čedokem do Turecka kluci 6 a 8 let. Samozřejmě se budu snažit být u check inu brzo ale znáte to, ted zrovna děti potřebují na záchod a nebo odběhnou a je to - jsme poslední :(

Zelnicka
Závislačka 3594 příspěvků 30.07.19 15:28
@Mar80 píše:
Letíme s čedokem do Turecka kluci 6 a 8 let. Samozřejmě se budu snažit být u check inu brzo ale znáte to, ted zrovna děti potřebují na záchod a nebo odběhnou a je to - jsme poslední :(

Takto malé děti nedají mimo rodiče.

astoret
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 30.07.19 15:35
@Zelnicka píše:
Takto malé děti nedají mimo rodiče.

Souhlas, max manzel bude nekde bokem, ale i to se da domluvit, pokud bude nekdo sdilny se presadit..

P4ja
Extra třída :D 10637 příspěvků 30.07.19 15:37
@Mar80 píše:
Letíme s čedokem do Turecka kluci 6 a 8 let. Samozřejmě se budu snažit být u check inu brzo ale znáte to, ted zrovna děti potřebují na záchod a nebo odběhnou a je to - jsme poslední :(

Můžeš si zaplatit místa kvůli pohodlí. Ale rozhodně vás nedají zvlášť. Maximálně třeba dospělého a dítě do jedné řady a druhou dvojici třeba vedle. Ale jinak určitě ne.

Mar80
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 30.07.19 15:37

Tak si myslím a doufám, že mi nedají děti jinam ( to by letadlo neodletělo co by tam mladší ( lehký autista s ADHD ) provedl :D, ale jestli ta jistota za ty peníze je lepší nebo ne?

P4ja
Extra třída :D 10637 příspěvků 30.07.19 15:40
@Mar80 píše:
Tak si myslím a doufám, že mi nedají děti jinam ( to by letadlo neodletělo co by tam mladší ( lehký autista s ADHD ) provedl :D, ale jestli ta jistota za ty peníze je lepší nebo ne?

ZA mě je to zbytečné. Letěli jsme i s oddílovými dětmi a naprosto v pohodě. Letušku jsme poprosili a zavedla nás na místo tak, abychom byli pohromadě.

Adrasteia
Závislačka 3144 příspěvků 30.07.19 15:44

@Mar80 Tak my si konkrétní sedadla rezervujeme vždy, hlavně proto, že chceme být hodně vepředu, aby se synovi nedělalo špatně. Platila jsem za osobu 600 obousměrně, což mi připadá jako úplně v pohodě cena a máme klid. Ne vždy může být člověk u odbavení včas, teď jsme se zrovna vrátili z dovči a transfer na letiště jsme měli dost pozdě, takže už většina míst byla obsazená, takže jsem byla ráda, že jsme to měli zarezervované.

Iva575
Kecalka 364 příspěvků 30.07.19 15:57

@Mar80 Můžeš být v klidu, podle podmínek musí být doprovod malých dětí usazen vedle dítěte. Letěla jsem sama se dvěma dětmi, tak jsem si to prostudovala - prostě nemůžou dát dítě samo, i kdyby měli někomu jinému změnit sedadlo (já tím navíc měla jistotu okýnka, protože museli dát trojku). Nijak extra dřív tam být nemusíš, s dětmi jdeš ke speciální „zrychlené“ přepážce, kde se nestojí ta dlouhatánská fronta :).

Adrasteia
Závislačka 3144 příspěvků 30.07.19 16:03
@Iva575 píše:
@Mar80 Můžeš být v klidu, podle podmínek musí být doprovod malých dětí usazen vedle dítěte. Letěla jsem sama se dvěma dětmi, tak jsem si to prostudovala - prostě nemůžou dát dítě samo, i kdyby měli někomu jinému změnit sedadlo (já tím navíc měla jistotu okýnka, protože museli dát trojku).Nijak extra dřív tam být nemusíš, s dětmi jdeš ke speciální „zrychlené“ přepážce, kde se nestojí ta dlouhatánská fronta :).

Zajímavé. Nikdy jsem to nezažila a všichni s dětmi stáli normální frontu a rodiny přicházely na řadu podle toho, jak přišly. Vždy lidé čekali i s miminky. Na toto bych se fakt nespoléhala. :think:

Euforia
Kecalka 285 příspěvků 30.07.19 16:13

Zbytecny priplacet… urcite neposadi deti od tebe.. max muzou posadit jedno dite s tebou a druhy treba o kousek jinam s manzelem…
pracovala jsem na letisti a odbavovali jsme presne tyhle dovolenkarsky lety…rodiny vzdycky sedely pohromade.. protoze kdyby ne, tak zbori letiste :-))

Euforia
Kecalka 285 příspěvků 30.07.19 16:16

@Adrasteia v Praze je takova prepazka.. proste se tam odbavuji rodiny s detma, vozickari, ty co jdou do salonku.. aby nemuseli cekat ve fronte… ( mluvime teda o dovolenkarskych letech.. od ck jako treba exim, cedok, fischer… )
u nejaky pravidelny linky treba Praha - Kodan, to neni :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama