Kočárek - DorJan

4
19.3.07 20:53

DorJan

Ahoj všichni zalíbil se mi kočárek DorJan-Cross Country.Jaký jsou vaše zkušenosti a váš názor? :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.3.07 21:30

Mám ho od září 2005,jsem spokojená, jezdíme skoro denně, často ho skládáme do auta a nosíme ručně do 2.patra a zatím žádná závada. Jediné nevýhody,které jsem zatím objevila: od novoty není úplně 100%vypnutá boudička a při přehození rukojeti je hůře ovladatelný,ale zjistila jsem,že to téměř nepoužívám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
19.3.07 21:49

Pouzivala jsem ho denne skoro rok a pul, ted uz jen do terénu. Nevýhody, padající brzdy (objevilo se po prvni zime) a tahne trosku na jednu stranu. Boudicka jde vypnout v pohode, pokud jsou utazeny pevne srouby, mam vyzkouseno. Jinak jsem s nim max. spokojena - stabilni, jezdili jsme s nim i 2 tydny po lesech na Vysocine a zvladnul to v pohode. Velky prostorny kosik, ktery mi u golfek Jane energy chybi..........Denodenne jsem ho skladala na placku, protoze jinak jsem ho do vytahu nedostala a nekdy i vickrat denne a nebyl zadny problem, takze az na ty dve veci vyse uvedene jsem s nim spokojena. Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
19.3.07 22:30

Ahoj,
naprosto souhlasím s jittyy i s katkakov. Boudička mi vydržela napnutá asi měsíc, ale jde skutečně dobře vypnout, když jsou utažené šrouby. I další „závady“ máme u kočárku taky - trochu táhne na jednu stranu, při přehození rukojeti se s ním moc jezdit nedá - nedá se dobře ovládat. Jinak jsem moc spokojená, jezdíme s ním i do terénu a zvládá to. Hlavně je hodně prostorný, jak na délku tak na šířku. Malej se dlouho vešel i do té přenosné tašky. Koukala jsem teď na nové modely a mají ještě víc barevných kombinaní, než když jsem ho před rokem kupovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
20.3.07 12:44

dorjan

Ahoj,
já mám DorJan od března 2005. Musím potvrdit ty padající brzdy, to mě velmi rozčilovalo. Jinak jsem s kočárkem spokojena. Je hodně prostorný. Ještě letos jsem tam malýho dala v poho i s fusakem. Určitě ho schovávám na druhé mimi. Jen si pak koupím nová kolečka. Nemám nafukovačky a plně gumové a sjel se mi vzorek. Nedávno jsem se dívala na kolekci DorJan 2007 a moc se mi líbil. Mají i pěkný vzorník barev a cena šla docela dolů. Takže já to klidně doporučuji.
martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
20.3.07 13:35

Jojo malej se do neho jeste v pohode vejde s fusakem, nevim sice presne jak je malej velkej, ale nosi vel. 92 nebo 86 uz je mu mala, takze asi neco u tech 86 by to mohlo byt, on chvili nepostoji, takze jsem mereni vzdala..........Ja hledala kocarek, ktery je prostorny, protoze manzel ma 180..........az na ty veci co jsem vyjmenovala vys jsem s nim spokojena, akorat me neprijde ze by sel nejak spatne ridit pri prehozeni rukojeti, ale ono je to asi na zvyku............Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
20.3.07 13:36

Mavo a co jste s tema brzdama provedli vy? Ja na to natahla gumicku a zatim to drzi, ale musim vymyslet neco lepsiho .-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
21.3.07 15:39

Ahojky
prosím a máte některá zkušenost s kočárkem Dorjan-Spring Cool?
U nás to teda není ještě tak aktuální ale snažíme se o druhé tak už pokukuju po kočárcích sem na ně úchylná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
21.3.07 17:23

Všem dík za názor.Dnes jsme se byli podívat v krámě a moc se nám líbil a co se týče Springu tak jsme na něj taky koukli,ale strašně se na řemínkách kýve a i prodavačka nám ho kvůli tomu nedoporučovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
21.3.07 17:29

Všem dík za názor.Dnes jsme se byli podívat v krámě a moc se nám líbil a co se týče Springu tak jsme na něj taky koukli,ale strašně se na řemínkách kýve a i prodavačka nám ho kvůli tomu nedoporučovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
29.3.07 09:58

Ahoj, já mám CrossCountry od minulých vánoc - používaný nepřetržitě. Moc se mi vzhledově líbí i teď po tom roce, je bezva prostorný i vespod atd. Jinak závady mám tytéž, co popisují holky. Navíc ale denodenně musím najíždět do tří schůdků, abych se dostala do baráku, takže celková konstrukce už je trochu vyvyklaná (myslím ty nýty na bocích trochu klechtají) - s tím se ale prý nedá nic dělat. Taky jsme nafukovali u benzinky kolečka a muž to přepísknul a jak tam bylo moc vzduchu, tak se ty vnitřky kol trošku zdeformovaly do šišata - je to asi z hodně měkkého materiálu. A co je hlavní, už máme v háji přední brzdu. Ta funguje díky nějakým plastovým zarážkám a ty jsou vymleté, takže s tím taky nejde nic dělat. Takže brzdím tou druhou, když je potřeba. Suma sumárum asi nezbývá, než si ho také nechat pro budoucího potomka, protože mám dojem, že takto už je asi neprodejný. Kdybych vybírala znova, snad bych zas koupila Dorjan. Myslím, že nějaká závada se u nepřetržitého denního provozu časem objeví u kterékoliv značky a tahle je cenově přijatelná i pro nás :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.07 08:59

Ahojky, já mám kočárek Dorjan Cross Country od září 2006 a jsem s ním naprosto spokojená. Na brzdu se musí dávat pozor, když se zašlapává (tedy jako zabržďuje) aby to krásně do sebe zapadlo a nemůže se to ani omlít, jak tu někdo psal. Musíš prostě dávat pozor, kam to tlačíš, musí to zapadnout do otvoru v kolečku, jinak s tím problém není. A to že se při přehození rukojeti hůř ovládá, tak to je u všech takových kočárků, je to normální, težiště se změní, protože rukojeť je v jiném směru, je víc nahoru. Ale stejně kdy to budeš potřebovat. Já jsem s ním maximálně spokojená a jiný bych nekupovala. Je dostatečně prostorný a ani s boudičkou problém nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.10.07 13:43

Prosím o radu. Jak moc vybledne barva kočárku?Líbí se mi ty tmavé barvy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.10.07 16:27

Ahojky, my máme Dorjan Spring Cool, máme tu tmavošedou barvu v kombinaci s bílou a oranžové lemování. Používáme ho od prosince 2006 a potah na boudičce nám přes léto docela dost vybledl. Je teda fakt, že pokud neprší, tak malou necháváme každý den spát venku v kočárku, ale na přímým sluníčku to v létě taky nebylo. Tak nevím jestli to je naším nešetrným používáním a nebo to bledne všem… :roll:

Karolína

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.10.07 12:06

Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie