Dosluhuje tělísko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vali90
Stálice 95 příspěvků 11.11.14 11:22
dosluhuje tělísko?

V květnu 2011 jsem si nechala zavést nitroděložní tělísko Silverlily…všechno bylo v pohodě, ale v poslední době se něco děje… Zhruba od května mám šílené PMS. Jsem protivná, náladová, přecitlivělá atd… chudák přítel… asi před 2 měsíci týden před očekávanou MS mě vyrostly prsa asi o dvě čísla. Fakt, sám přítel se mě ptal co jsem s nima udělala. Asi tak po 4 dnech mi prsa splaskla a poté jsem dostala MS. Jenže takový křeče jsem opravdu nikdy neměla. A tolik krve ze mě snad ani nikdy nevalilo :roll:. Až jsem si říkala, jestli jsem náhodou nemohla být těhotná a nepotratila :nevim: no každopádně mě přítel uklidňoval, že hysterčím tak jsem k dr nešla. No a teď poslední týden mám hrozný bolesti břicha. Většinou když ležím na boku nebo na zádech. MS mám dostat až za dva týdny. A mám takovej pocit jako by se mi otevíral čípek. Takový to, že to dostanete a cítíte jak jste otevřený…nebo já to tak mám… Ve čtvrtek jdu k dr tak to chci s ní pořešit…ale napadlo mě, jestli tady nemá někdo stejnou zkušenost? Nemůže to být i tím, že to tělísko mám mít už jen rok? a že třeba dosluhuje? nebo že by se posunulo? Chceme se s přítelem pokusit o mimi, tak ven půjde tak jako tak, ale zajímalo by mě to. Děkuji za reakce :mavam:

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 11.11.14 11:49

Viděla bych to na vyndání, prostě Vám tělísko už nesedí. Myslím, že kdyby se pohlo, tak by to bylo bez příznaků, které popisujete.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 11.11.14 12:08

Jestli je to nehormonální tělísko, tak to taky nemusí znamenat vůbec nic. Čas od času jsou ovulační a menstruační bolesti prostě hodně silné a pak to zase ustane a všechno je v normálu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >