Silné krvácení při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 08:02
Silné krvácení při sexu

Předem prosím o zachování anonymu.
Maminky dnes v noci jsme se s manželem milovali a začala jsem dost krvácet, před rokem jsem byla na lapar. operaci cysty na pravém vaječníku, v průměru měla 8cm… nyní mě opět bolí pravý vaječník. Navíc se snažíme o miminko, myslíte, že mám jet hned na pohotovost, nebo počkat do zítřka na gynekologii? Nemám momentálně hlídání, takže se bojím, aby si mě tam třeba nenechali… :nevim:

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13726 příspěvků 09.11.14 08:08

Tak jestli to krvácení stále trvá, tak bych určitě k nějakému lékaři jela.

neila
Extra třída :D 11695 příspěvků 09.11.14 08:09

Já měla kdysi podobný problém a skončilo to konizaci čípku. Jela bych pro jistou co nejdřív. Jestli krvácení pokračuje, tak hned. To může být klidně něco vážnějšího :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 08:14

Krvácení trvalo jen při sexu, po té chvíli ve prše, kdy jsem si všimla, že mám hodně krve pod sebou, tak mi z toho bylo špatně, manžel je od rána pryč a já jsem doma s roční dcerkou, nevím ani komu říct o hlídání, ale spíše mám pocit, že je to opět ta cysta, nebo možná mimoděložní potrat? netuším… :nevim: Loni jsem také měla bolesti na pravém vaječníku, ale nekrvácela jsem, spíš jsem měla omezenou hybnost a nemohla jsem se ani vyčůrat a vynechávala mi menstrucace… :think:

neila
Extra třída :D 11695 příspěvků 09.11.14 08:23

Tak nalož dítě do auta a zajeď na pohotovost :nevim: nebo tam aspoň zavolej a poraď se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 08:25

@neila Auto má právě chlap, no zkusím tam zavolat, ale to je mi jasný, že mi řeknou, ať přijedu hned.. ale zase nechci tahat malou po špitálu… :zed:

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 09.11.14 09:12

Tak pokud aktuálně nekrvácíš, nikam bych nejezdila. Zajdi si až zítra ke svému dr.

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 09.11.14 09:16

Myslim si, ze praskla cysta.

lupeni
Kecalka 211 příspěvků 09.11.14 09:32

Taky bych to viděla na tu cystu. Pokud už nekrvácíš a nemáš jiné obtíže, tak bych počkala do zítra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >