Dotaz na spodní prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 13:54
dotaz na spodní prádlo

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, brácha se mi svěřil, že jeho přirození je malé. Nosí uplé spodní prádlo, je mu 16 a má strach ale hlavně já jestli se mu dá nějak pomoci. Zkoušel nosit boxerky nebo trenky ale vždy když si nevzal uplé spodní prádlo tak dostal erekci…můj dotaz tedy zní: Může se zbavit příliš časté erekce ve volnějším spodním prádle nebo dá se tomu nějak zabránit? Do kdy se zhruba vyvíjí penis a varlata a jestli ovlivní růst uplé spodní prádlo? Říkal mi čeho by se chtěl nejvíce zbavit…aby neměl tu erekci ve volnějším prádle, nosil by hned volnější boxerky nebo trenky ale vadí mu v tom ta erekce. Děkuji za odpověď.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 14:03

Mam kamarada, ktery ma erekci vzdy, kdyz ma volnejsi spodni pradlo, takze nosi jenom upnute. Je mu uz davno pres 30 a ma to pry takto odjakziva :nevim:

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 06.06.19 14:10

Tak ať dál nosí boxerky. Bavlněné především. Upnutost spodního prádla nemá vliv na to, jak moc mu vyroste nebo nevyroste penis, pokud je toto důvod, proč nechce upnuté nosit. Penis mu ještě chvíli poroste, ale jeho konečnou velikost ničím neovlivní. Kolik naroste, tolik naroste. Pokud ho to prádlo nikde neškrtí, je to ok. Vynechala bych akorát hodně obtažené džíny, takové ty skinny střihy. Ne kvůli velikosti, ale protože se pak zahřívají varlata a to neni dobré pro vojáčky, jednou by taky nemuseli dobře mířit ;)

sediza
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 06.06.19 14:19

Bavlnene boxerky a byt v klidu, penis roste az do 21 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 14:21

Uple spodni pradlo nema vliv na vyvoj prirozeni ale pokud mu to vadi at vyzkousi jine materialy - bambus, merino…

Váš příspěvek
Reklama