Reklama

Dovolena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukina1
Stálice 88 příspěvků 29.07.10 09:24
dovolena

holky chtela bych slyset vas nestranny nazor.muj manzel jede na tyden do chorvatska se svyma dvema dcerama 15 a 11let.podotykam ze mame spolu 3mesicniho chlapecka,ale ja zustavam doma s malym.jede snima i tchyne,a name zbyl doma tchan.prej kdybych neco potrebovala.sa­mozrejme stim nesouhlasim,ale bylo mi receno ze ma tri deti a ze je ma stejne vsechny rad.ale ja si myslim ze pro jednou by se nic nestalo kdyby ty dve cacorky letos s tatkou nejely,(jedou i smamkou na dovcu).ja jsem byla vsehovsudy jen jednou sama s manzelem na dovci,jinak jsme jezdily snema.ja jim to nevycitam,ale co by se jim stalo?myslim si ze to neni vuci me fer,miminko mame spolu tak proc ja musim byt sama doma v baraku jak krava,a on jede na dovolenou.?nejdriv nechtel jet ale holky se ho porad ptaly tak co teda tati pojedem nekam?je to sprosty ja se one starala celych 7let,ated se otoci zady,jsou uz velke tak by to mohly respektovat ne? co myslite? nebo sem fakt tak hnusna a nas…ze nikam nejedu,z manzelem jsme jeste nikdy nebyly od sebe tak dlouho,nevim jak to budu snaset.sem cita zejo? co teda myslite? sem fakt tak hnusna a neprejici? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 29.07.10 09:31

Lukino, myslim, ze deti maji pravo travit s tatinkem dovolenou.
A proc nejedes taky? 3 mesicni miminko bych klidne vzala. Tatinek se bude starat o holky a chyne muze hlida mimco, kym ty budes treba v mori, nebo i vecer by pohlidala vsechny, kdyby jste si chteli nekde posedet.

Mne o vubec od otce neprijde sobecke a ty jsi vedela, ze manzel uz deti ma a ze ma nejake povinnosti a k tomu patri i dovolene.

Navic, ja Tveho manzela chvalim, ze i po tom, ze s holkama nezije, ze jim doprava i takovehle veci, ne jen, ze plati alimenty a bere si dei obtyden na vikend

Hlavu vzhuru, a zkus o tom premyslet z jineho uhlu.

Janč
Kecalka 154 příspěvků 29.07.10 09:46

Nejsi nepřející,jen by jsi chtěla být s nimi.Já na tvém místě bych to taky snášela stejně.Zdá se ti to opravdu nefér,že jsi tam byla jen jednou a kór,jestly se s tchýní moc nesneseš a ona jede jakoby místo tebe.Holky musíš pochopit.Není to tím,že by holky s tebou nechtěly být doma,ale vžij se do jejich kůže.Jsi ve škole a tam ostatní děti křičejí pomalu přez sebe,kam jedou a čím dál to je ,tím líp a ony se chtějí taky pochlubit.Tento rok to vydrž a příště jeď už s nimi.Užívej si svého synka a budeš taky šťastná.Mysly na to sami doma užijete a jak se nemusíš chvíly starat o ty dvě skoro dospělí žáby.

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 29.07.10 09:46

lukino, víš, je to hodně těžké. opravdu chápu, že ti to je líto, kor když původně dovolená v plánu vůbec nebyla. taky by mi to přišlo líto, že nejedu jenom já s manželem. a nešlo by to udělat tak, že byste ještě po sezoně vyrazili i vy sami s miminkem? v tomhle věku to je úplně v pohodě a plně kojené mimčo je to nejpohodovější na cestování. a nebo když ne k moři, tak si zajeďte někam do českých nebo slovenských hor.

lukina1
Stálice 88 příspěvků 29.07.10 09:47
dovolena

me bylo receno ze je jeste malej na takovou cestu,kdyz sem rekla ze chci jet snema,a navic s tchyni by jsme se do auta nevlezly ,vem si jenom tu spropadenou autosedacku kolik zabere mista.to bysme musely met autobus. :potlesk: :nevim:

lukina1
Stálice 88 příspěvků 29.07.10 09:51
dovolena

vsak oni sedet doma nebudou jedou se svoji mamkou. :nevim:

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 29.07.10 09:55

jo já bych to myslela spíš místo tchyně :-) a to by jste se do auta vlezly :nevim: nebo že byste jeli dvoma autama (tchyně i tchán + věci dalším autem) brr takove osazenstvo :zed: záleží jak s něma vycházíš

nebo to nech být, užij si ten týden doma a pak si vyražte na dovolenou nebo třeba jen na víkend sami jak psala nozu

Ráďa69
Závislačka 2845 příspěvků 29.07.10 09:59

Lukino , chápu tě, navíc jsi chvíli po šestinedělí- to s člověkem ještě mávají hormony, ale jak už psaly holky, brala sis ho s tím , že má děti.A je hezké , že se o holky takhle stará. MY měli letos situaci podobnou - kluci jsou taky 15 a 11 a malé je rok.(jedineej rozdíl je v tom , že jsou všechny společné) Já osobně nejela dobrovolně, protože by si to neužili ani oni (přece jen zábava pro puberťáky je jiná) ani já s malou. A musím říct, že mi doma bylo super, hezky jsem si odpočinula . :wink: Vždyť není všem dnům konec :wink: , tak pojedete příště všichni nebo naopak jen vy tři.Tvůj negativní postoj by mohl mít vliv na váš vztah ( ty děti jsou opravdu jeho všechny tři…) a to přece za jednu dovolenou nestojí.

Sabi.M
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 29.07.10 10:00

Úplně Tě chápu, je to dítě Vás obou, tak jste se měli nejdříve dohodnout a ne aby přišel s hotovou věcí. A když už, tak bych jela s nimi - není místo - musí tchýně jet?

lukina1
Stálice 88 příspěvků 29.07.10 10:01
dovolena

asi jo,necham to plavat,stejne to obrecim,jak se znam.sem ted nejak citlivejsi,co se narodil malej. :cry:

Farllin
Neúnavná pisatelka 17368 příspěvků 29.07.10 11:04

Já bych jela buďto s nimi, asi ty 2 auta. Nebo bych jim dala i malého, záleží jestli kojíš, nebo ne. Případně ano, ať jedou, ale s tím, že vy pojedete potom taky, samy jako rodinka.

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 29.07.10 12:17

mi prijde, jako by se mela zakladateka manzelovi mstit..... :think:

a proc jako??? Vzdyt on ma i ty dalsi deti, ona to vedela, mela by o respektovat.

Pokud jede i tchyne, tak at jedou 2 autama.. pokud nemuzou, tak at tchyne nejede a jedou oni jako rodina.

Takove rady Tipu- at ona jede nekam sama s miminem....­....jako sorry, ale o neni dovolena, ne pro mne, ja bych si neodpocinula a v pripade jakehokoliv problemu bych na to byla sama, hormonami omamena???
To vazne delate??? :nevim:

a teda rada dat jim maleho??? I kdybych nakrasne nekojila- nedala, bych se uzirala celou dobu doma, je to jeste miminko :zed:

Ráďa69
Závislačka 2845 příspěvků 29.07.10 12:57

kat-ko, asi sis to špatně přečetla :wink: , aby zakladatelka jela sama s miminem nikdo neradil…
Byly rady , zůstat doma s miminem a odpočinout si, a další rada byla , aby jeli jako užší rodina (sami) pak někdy jinam. s tříměsíčním miminem sama na dovolenou - promiň -ale to by asi vážně nenapadlo nikoho …

Já tedy jet s tchýní na dovolenou , tak je po mě :mrgreen: .To raději zůstanu doma ráda a dobrovolně . Ale je určitě spousta holek, co vychází v pohodě :wink:

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 29.07.10 13:27

Ja bych nechala tchyni doma a jela s nima :) Ditko mas sice maly, ale tim spis casto spi a muzes si dovolenou taky uzit..

Janč
Kecalka 154 příspěvků 29.07.10 15:10
Zaira píše:
Ja bych nechala tchyni doma a jela s nima :) Ditko mas sice maly, ale tim spis casto spi a muzes si dovolenou taky uzit..

Souhlasím

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >