Dovolená a 12 leté dítě

Anonymní
26.7.21 09:21

Dovolena a 12 lete dite

Ahoj holky, muzete me snest na zem? :) Mam tento tyden dovolenou a doma 12 lete dite, ktere si vystaci samo, kresli si, cte si, obcas jde ven nebo si zahraje pc, povidame si varime atd, jde mi o to, ze porad resim a taham ho aby nekam jel, na koupaliste nechce na par dnu nekam nechce, aby mel zazitky hezke prazdniny on proste nechce kdyz ho nekam vezmu tak rika pojd uz domu, a ja si rikam vsichni nekam jezdi porad se me nekdo pta a kde jste byli ja uz nevim co je dobre, tahat jo nekde kdyz o to nestoji?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1463
26.7.21 09:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, muzete me snest na zem? :) Mam tento tyden dovolenou a doma 12 lete dite, ktere si vystaci samo, kresli si, cte si, obcas jde ven nebo si zahraje pc, povidame si varime atd, jde mi o to, ze porad resim a taham ho aby nekam jel, na koupaliste nechce na par dnu nekam nechce, aby mel zazitky hezke prazdniny on proste nechce kdyz ho nekam vezmu tak rika pojd uz domu, a ja si rikam vsichni nekam jezdi porad se me nekdo pta a kde jste byli ja uz nevim co je dobre, tahat jo nekde kdyz o to nestoji?

A mimo dovolenou travi cas jak? Jezdite nekam i behem roku? Mozna puberta, ja jsem pak s nasima taky nikam nechtela, ale bez nich jo :D s kamosema venku nelita?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52379
26.7.21 09:25

Dovolenou chci strávit aktivně, takže bych nediskutovala a někam vyrazila a nenechala si program dovolený určovat ještě poměrně malým dítětem. Dala bych na výběr třeba koupaliště " výlet na kolech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:26

@PAN66 tak ted byl covid tak prochazky kolo obcas, predtim kino akvace plavani velmi rad, ka si rikam jestli to moc neresim co by za to jine maminky daly

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:29
@PAN66 tak ted byl covid tak prochazky kolo obcas, predtim kino akvace plavani velmi rad, ka si rikam jestli to moc neresim co by za to jine maminky daly
@lucenka píše:
Dovolenou chci strávit aktivně, takže bych nediskutovala a někam vyrazila a nenechala si program dovolený určovat ještě poměrně malým dítětem. Dala bych na výběr třeba koupaliště " výlet na kolech.

Taky se rada nekde podivam ovsem kdyz za sebou cely den mas dite ktere to vubec nebavi tak te to proste umorduje

• Citovat
  • Nahlásit
9697
26.7.21 09:38
@Anonymní píše:

No známá má to samé…kluk nikam nechce…teď ho dotáhla do zoo…některé děti jsou prcivalove

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
26.7.21 09:40

Já sem taky od toho věku nechtěla nikam s rodičema… Ale měla sem doma spoustu povinností které jsem musela splnit a taky se mě nikdo na nic neptal, prostě pojedeš /půjdeš a hotovo, když jsem hodila xicht tak zleva zprava a musela sem… Dokud sem bydlela s rodiči musela sem holt poslouchat, chtě nechtě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
26.7.21 09:41

Jestli si dobře vzpomínám tak ve 12 to pro mě bylo za trest a nejradši sem litala s deckama venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:41

@Annabela11 to ja jo dotahnu ale pak si rikam co z toho to dite ma nebo ja?

• Citovat
  • Nahlásit
9697
26.7.21 09:42
@el.leanor21 píše:
Já sem taky od toho věku nechtěla nikam s rodičema… Ale měla sem doma spoustu povinností které jsem musela splnit a taky se mě nikdo na nic neptal, prostě pojedeš /půjdeš a hotovo, když jsem hodila xicht tak zleva zprava a musela sem… Dokud sem bydlela s rodiči musela sem holt poslouchat, chtě nechtě…

8o jako že facky jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52379
26.7.21 09:43
@Anonymní píše:
@PAN66 tak ted byl covid tak prochazky kolo obcas, predtim kino akvace plavani velmi rad, ka si rikam jestli to moc neresim co by za to jine maminky dalyTaky se rada nekde podivam ovsem kdyz za sebou cely den mas dite ktere to vubec nebavi tak te to proste umorduje

Nenechala bych si to tím kazit. Za každý „blbý ksicht“, poznámku, bych zavedla den bez mobilu a počítače nebo nějaké opakování školní látky. Nejspíš by ho to přešlo dost rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@el.leanor21 taky ma povinnosti je v pohode taky kdyz zavelim tak jde jede ale me se nelibi byt nekde v nepohode kdyz vidim jak uz chce pryc

• Citovat
  • Nahlásit
25956

Vzala bych mu s sebou kamaráda. :nevim:

Mě osobně by nebavilo trávit dovolenou doma. Což byc i děcku oznámila - celý rok, zvlášť v době kovidu, dřepím doma, takže tu dovolenou si chci trochu užít. Takže zvedne zadek a podnikneme něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:44

@lucenka tak to mi prijde dost drsny nehlede na to necerim ze by te takovy vylet bavil

• Citovat
  • Nahlásit
686
26.7.21 09:45

@Annabela11 ano. Matku sem nesměla ničím vytočit, když sem nešlapala podle ní bylo zle. Prostě Spartanska výchova. A to sem ani nic neprovadela, stačilo nesouhlasit. Prostě to tak bylo, přežila sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat