Dovolená a nemocné děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
masinka69
Kecalka 165 příspěvků 10.07.19 18:07
Dovolená a nemocné děti

Ahoj. Napište mi svoje zážitky s nemocnými dětmi před dovolenou nebo na dovolené, at je mi líp, že v tom nejsme sami. ????????V neděli jsme dojeli na dovcu a šli hned na procházku, už ke konci syn, že mu je zima… No 38,8 nakonec spálová angína, tak jsem už druhý den s nima na chatě, aby si aspoň manžel s prostrednim trochu užili výletu. Příští týden jsme chtěli jet někam třeba na Last minute, jeste že jsem nic neplatila, měla jsem nějakou predtuchu. Je mi syna líto, těšil se, ale jsou horší věci. :lol:

Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 10.07.19 18:19

Dnes s synovym 2 narozeninám jsme měli jet do trampolinoveho centra a on se odpo probudil s 39 tt, slzicka mi ukapla.

acimedaca
Nadpozemská drbna 27001 příspěvků 10.07.19 18:39

Mě přijde, že pokaždé, když někam jedeme, tak jsou děti nemocné :zed: měli jsem jet do Bulharska, mladší den před odjezdem 39 horečku - tak musela zůstat doma, starší onemocněla hned po příletu, takže prvních 5 dní jsme byli na hotelu. Měli jsme jet na Silvestra s kamarády, co se vídáme jednou do roka, jsou to super akce - děti měli ruce-nohy, ústa - takže jsme byli doma. Jeli jsme na Velikonoce ke kamarádům, jedno z dětí tam onemocnělo…Vždycky týden před dovolenou jsem na nervy, co jim zase bude :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 18:49

Skoro vždycky někomu něco je - na to kašli, nemá smysl se tím stresovat.
Teď máme za sebou nepoznanou prodělanou mononukleozu - místo klidového režimu dítě odjelo na tábor, až během pobytu na táboře přišly výsledky…
V zimě lyžovací dovolená - já s antibiotiky…
Minulé léto - den před odletem dítě bolest zubu, skončilo to trháním…
Jiné léto - první týden na dovolené angína dítě+manžel, druhý týden já…
Jinou zimu propadnul pobyt - pro nemoc dítěte…
Jiný rok - zrušená školka v přírodě pro nemoc…
Dál už si nepamatuju, určitě toho bylo víc, paměť je milosrdná.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54341 příspěvků 10.07.19 18:50

Holka měla periodické horečky, od 15m.do 4 let. Cca co 3-5 týdnu, takže šance, že to přijde byla limitne blížící se jistotě. Jezdili jsme, ikdyz měla horečku, zdrželi jsme se dva tři dny na penzionu a když ji to přešlo, dovolená jela dal podle původního planu. Nikam jsme nelitali a odjet autem se dalo vždy třeba o dva dny později či dříve.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 18:52

Jo - akce matek s dětmi, emiminí sraz - rozjel se tam rotavirus :mrgreen: to bylo nakonec docela i vtipný, jak jsme postupně začali zvracet a rychle se rozprchli domů :P

Váš příspěvek
Reklama