Dovolená Bojnice

30.7.15 18:13

Dovolená Bojnice

Byl někdo na dovolené na Slovensku v Bojnicích? Máte tip na ubytování přímo tam? Co je tam zajímavého? Vím o zoo, zámku, koupelích. A jak to tam vyjde cenově, dráž než u nás? Díky všem za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1844
30.7.15 18:43

Ahoj, taky se přidávám, my máme ubytování přímo v hotelu pod zámkem, tak uvidíme jaké to bude. půjdeme na zámek, zoo termály no a potom nějaká ta jeskyně a dále taky nevíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2915
30.7.15 19:40

Ahoj.My tam byli minulý týden jen na prodloužený víkend a super :) Ubytování-penzion Maxim (meli jsme to přes slevomat), byli jdme v zoo, na zámku, na koupališti, koupele jsme nenavštívili. Draho tam je asi dost, denne tam padlo do 50euro.Ale byli jdme tam v to největším vedru, tak jsme pořád posedavali někde na pití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
31.7.15 15:36

Jedeme tam příští týden. Tak jsem zvědavá. Na Slovensku už jsme byli v několika lázních, ale v Maďarsku se mi zdají lepší. No uvidíme. Dostali jsme to jako dárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.15 16:33

@jenika1 Tak potom napište jaké to tam bylo, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
31.7.15 17:10

@esterka.z.brna @arkadie ahoj holky, byli jsme tam s malou loni a paráda..ale ubytovaní jsme byli daleko (v oščadnici) a na výlety jsme jezdili..byli jsme jeden den taky v rajeckých teplicích - tam chci ale varovat, nechoďte do restaurace KOLIBA (jak je penzion Daniela) Jídlo jsme vraceli a šli jinam. Jo přikládám foto :-) jinak byli jsme stavění i v Čičmanech - taky pěkné místo, ještě jsme byli na budatínském hradě a ve skanzenu (muzeum kysuckej dediny)…bohužel moc nevycházelo počasí, ale pokud budete mít možnost, určitě navštivte hrad/zřícený Lietava :srdce: to jsme nestihli, tak snad příště..

• Nahlásit
  • Citovat
1844
31.7.15 19:39
@jenika1 píše:
Jedeme tam příští týden. Tak jsem zvědavá. Na Slovensku už jsme byli v několika lázních, ale v Maďarsku se mi zdají lepší. No uvidíme. Dostali jsme to jako dárek.

jé my jedeme taky příští týden, od pátku do neděle, tak snad vyjde počasí jen ať není moc horko to taky není dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 08:55

@Diggy Ahoj, tak jaká byla dovolená v Bojnicích? Kde všude jste byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 08:55

@jenika1 Ahoj, tak jaká byla dovolená v Bojnicích? Kde všude jste byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
19.8.15 20:58
@esterka.z.brna píše:
@jenika1 Ahoj, tak jaká byla dovolená v Bojnicích? Kde všude jste byli?

ahojky, no jelikož bylo moc horko :cert: tak jsem byli v termálních lázních, na zámku no a v muzeu teď nevím jak se to přesně jmenuje v bojnici a tam bylo super. Jinak jsme toho měli naplánováno hodně, ale bohužel nás zradilo počasí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama