Dovolená ČR, nebo SR

2172
16.6.15 22:05

Dovolená ČR nebo SR

Holky máte nějaký tip na dovolenou v česku nebo slovensku…nějaký hotel nebo penzion nebo welness…s polopenzí s dítětem + krásná příroda na výlety? Jen takové ty na 3 noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.6.15 22:24

Velký Meder

Doporučila bych Velký Meder na Slovensku. Jsou tam termální bazény. Krásná příroda. Opravdu skvělá dovolená. Koukněte na internetu, uvidíte sama. A ubytování najdete a je tam toho dost na výběr 8)

• Nahlásit
  • Citovat
5827
16.6.15 22:41

My byli v Tatralandii na prodloužený víkend a bylo to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
16.6.15 22:45

Toho je. Lipno, Krkonoše, Krušné hory…
Teď jsem byla na 3 dny ve Špindlu, hotel Adam nebo ve Špindlu hotel Lesana. Harrachov hotel Fit Fun.
Na slevových portálech je toho plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48786
16.6.15 23:27

Lednicko-valtický areál, JČ (Lipno, Třeboňsko, Český Krumlov), Český ráj, Krkonoše (Špindl, Vrchlabí a okolí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
852
17.6.15 00:14

Popravdě-na ČR i SR bych se po zkušenostech už vypr… a jela raději do Rakouska. Dovolená vyjde cenově stejně- často i míň a služby daleko jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
17.6.15 08:48

Hotel Vista na Dolni Morave, naprosto bajecne, obrovsky babyfriendly, pro deti je tam fakt raj, pro dospele taky…a priroda a prochazky taky super.

A na Slovensku Kempinski v Bratislave je strasne super.To jsou zase jine prochazky a vylety. Ackoli Bratislavu rada nemam…tak takhle na tri par prochazek a uzit si welness je fajn :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alenka33
17.6.15 10:50

Holky kupujete často tyhle pobyty na slevomatech? já se toho docela bojím abych pravdu řekla ale na druhou stranu už mi to hodně kamarádek doporučovalo že je to super

• Nahlásit
  • Citovat
2172
17.6.15 10:52

Tak já dnes objednala na slevách pobyt :) tak jsem zvědavá vybrali jsme beskydy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
17.6.15 11:05

@alenka33 Ani nahodou…bracha takhle koupili zimni pobyt. Stezoval si, ze porad meli nalepku „slevomat“,potrpim si na kvalitni sluzby i chovani personalu a tohle bych nesnesla…aby se na me koukali jak na nejakeho „beckoveho“hosta. Verim, ze to neni vsude, ale riskovat nechci. Navic razim teorii co za podniky potrebuje hosty lakat na takove nabidky a pres takove portaly? Ty solventni a opravdu kvalitni moc ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
17.6.15 12:07

@alenka33 já nakupuju na portálech pořád a jsem velice spokojená. Mám toho projeto opravdu už dost, někdy jedu i na 3 pobyty měsíčně a nikdy a nikde jsem se nesetkala s tím, že by na mě někdo koukal skrz prsty. Zrovna zítra jedeme takhle na 4 dny do Adršpachu, min. týden jsem byla na 3 dny ve Špindlu a 3 dny na Mostecku. Za 14 dní jedu na Slapy na 3 dny atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
17.6.15 12:10

@lupto není to tak, že jsou na portálech jen nějaké podřadné podniky. Třeba hotel Orlík,4 hvězdy. Byla jsem tam už 4× a super, luxus nad luxus.Nebo vyhlášený hotel SEN v Senohrabech.Tam se chystám na podzim.Holt asi zrovna bratr narazil…Ale to může narazit i bez slev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
17.6.15 12:13

@Luciet2 tak si to užijte a ničeho se neboj. V Beskydech jsem ještě nebyla, od nás je to hodně daleko a na 3 dny se mi to nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alenka33
17.6.15 12:56

Holky díky za názory. Já jsem si zatím kupovala jen vouchery do restaurací a nebylo to moc příjemné…když jsem si chtěla rezerovat stůl a řekla jsem že mám voucher tak se najednou začali chovat úplně jinak…tak se právě bojím při těch pobytech.
pokud by se tam ale našel nějaký vyhlášený hotel tak bych se asi nebála

• Nahlásit
  • Citovat
2172
17.6.15 13:50

My si tam budem připlácet ještě jednu noc abychom tam byli 3 noci…to už za jejich taxu no tak snad to bude ok :) my to máme asi 200 km

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama