Kempy v Itálii poblíž Benátek

4344
16.6.15 08:55

Kempy v Itálii - prosím o radu

Ahojky, rádi bychom se vydali do Itálie pod stan. Máte někdo tipy na itelské kempy někde na severu poblíž Benátek?
Moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

899
16.6.15 09:06

Ahoj, my jsme loni cestovali Italie, Francie a vsude se daji sehnat kempy az na miste. Jeli jsme prelom cervna cervence a vsude bylo volno. vybirali jsme podle ceny a podle toho jak se nam kemp libil…At se vam libi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
16.6.15 09:18

Lignano Sabbiadoro… super, teda nám se moc líbilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6974
16.6.15 10:00

Mám tip na kemp, který má oproti ostatním několik výhod (čistota, klid, blízkost přístavu, tráva na zemi) a jednu nevýhodu (vzdálenost od pláže cca 300 m).

http://www.campingmose.com/ (v Google mapách vyhledat „Agricampeggio Mose“)

Kempy proti Benátkám jsou všechny na poloostrově, který je dlouhý jak týden. Takže čím dál od trajektu se ubytujete, tím hůř. Všechno do jednoho jsou to obří kempy s protivným prachopískem na zemi a uřvanými, trapnými animačními programy.
Jeden vedle druhého = místo najdete vždy (se stanem ano), i v době, kdy už mají i Němci prázdniny. V kempech blíže k přístavu je sem tam i tráva. Mose je uprostřed mezi políčky, kousek od přístavu (Punta Sabbioni). Je to agrokemp, maj tam nové sociálky, krásně čisté, jde o několik samostatných koupelniček s bidetem, wc, sprchou a umyvadlem. Je tam pračka + místnost na ruční praní prádla i nádobí. Paní tam prodává svou zeleninu, dobrá rajčátka a papriky za směšnou cenu. Akorát si musíte dojít/dojet autem nebo na kole na pláž, která je klidná, jelikož na ní chodí hlavně místní Italové, protože je veřejná, dál se táhnou už jen narvané pláže těch obřích kempů. Jsou tam i mokřady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 19:41

Také se chceme vydat na sever Italie, nemáte někdo čerstvou zkušenost jak to na severu vypadá? Manzel tam nechce jet kvůli imigrantům a ja mám docela taky obavy,,,pojedeme tam totiž s pěti dětmi a nerada bych, aby nám u silnice nekde nenaskakali do auta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.8.15 15:03

Volná místa

Dobrý den,
chystáme se s přítelem na 4 dni do Itálie. Termín 13 - 16. 8. Máme strach, že kempy budou obsazené. Chceme pod stan. Nemáte někdo zkušenost s obsazeností kempu v tomto termínu?

Děkuji Vám za odpovědi a zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5147
6.8.15 15:27

Já mám skvělou zkušenost s tímto kempem: http://www.casavio.com/, i jsem tam psala, jak na tom budou teď v srpnu a odpověděli, že s jedním stanem by neměl být problém a ať si raději 3-4 dny dopředu zavolám kontakt zde:

CAMPING CA'SAVIO
Via Di Ca'Savio 77
30013 Cavallino Treporti
Venezia Italia
T +39 041 966017
F +39 041 5300707
www.casavio.it
info@casavio.it

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.8.15 15:56

Děkuji moc za kontakt, chtěla jsem se ještě zeptat, zda nebude problém ubytování pouze na 3 noci. Ve většině kempů mají podmínku min. 7 nocí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
6.8.15 16:12

@jjit Proc si do toho kempu nezavolate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
6.8.15 17:00

@jjit my jezdili do několika kempů a nikde nevadil ani kratší pobyt. Pá-ne tam je nátřesk a pak volněji. Problémy jsou jen s chatkami, ty jsou na celý týden.
www.scarpiland.com

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5147
7.8.15 08:32

@jjit Na to jsem se taky ptala a s tím problém neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
7.8.15 09:14

Je to v čudu :D všude kam jsem si psala, mají plno :( ale nevzdávám se a kontaktuji dál :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
7.8.15 11:14

@jjit zkoušelas? scarpiland.com, velablu.it…
Jezdíme na tu „kosu“ mezi Cavallino a Punta Sabbioni a tam je kempů asi 20, určitě se někde chytnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
7.8.15 12:29

Jo, jo scarpiland.com jsem zkoušela, ale zatím neodepsali, tak uvidíme :) Děkuju za tipy, jdu vyzkoušet ještě ten velablu.it :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6974
12.8.15 21:52

@jjit není možné konkrétně se stanem nenajít místo (ačkoliv někde berou velký stan jako karavan, ale místo najdeš i s karavanem). Ani teď v sezóně. V téhle oblasti je jeden kemp vedle druhého. Stany a karavany nemívají podmínku 7 nocí. Lidi se stany jezdí na přespání klidně jen na jednu noc a pak pokračují dál po Evropě. Někde mají min. 2 noci, ale na týdenním pobytu s vlastním stanem netrvají nikde. To se týká chatek a jiných jejich pronajímaných ubytovacích zařízení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama