Dovolená v ČR s dětmi

9570
13.3.16 08:51

Dovolená ČR s dětmi

Ahoj, vím že diskuzí na toto téma tady je dost, ale nenašla jsem podobné požadavky, tak třeba poradíte. Chtěla bych oblast Jeseníků, Beskyd, ev. v okolí Lipna, Orlíku. Hledám penzion, apartmán, chatu, kde by bylo pěkné ubytování, takové, že se dá rovnou vyjít i ven (nechci pokoj v patře), ideálně s vyžitím pro děti - trampolíny, skluzavky, pískoviště atd. Spíše v klidné oblasti a kde není moc lidí. Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8115
13.3.16 09:23

Zkus prohledat na stránkách Chaty a chalupy. http://www.chatyachalupy.cz/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570
13.3.16 11:58

@myskalucka raději bych na doporučení..na stránky jsem koukala už dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
13.3.16 14:16

@jowana H-resort v beskydech :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570
13.3.16 19:17

@martina.se díky, to vypadá pěkně :palec: Něco dalšího, podobného uvítám. Nemáte někdo zkušenost s ubytováním na nějaké pěkné farmě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26941
14.4.16 14:24

Stejný dotaz jako zakladatelka… oživuji kdyby měl někdo další typy. Uvítám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.16 14:55

Biofarma Slunečná - pár km od Lipenské přehrady, byli jsme tam nedávno s malým, super :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22367
14.4.16 15:20

Já se taky s dovolením přidám. My bychom rádi vyrazili k Lipnu, chceme jezdit hlavně na kolech, takže nějaké cyklotrasy atd. Chceme se samozřejmě i koupat a navštívit Stezku korunami stromů, tak kdyby byly nějaké tipy, budu ráda. Děkuji :kytka:
@slavikova.ja na to mrknu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.16 14:19

Sice to není Lipno, ale osobní zkušenost mám a jedině doporučuji - Vyrazili jsme i s hafanem a naprostá spokojenost. Vyžití v odlehlé chalupě pro děti i pro nás rodiče naprosto ideální (mají wellness), domácí kuchyně paní majitelky a možnost výletů je taky velká. Očíhněte Penzion Vysočina a dejte vědět :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22367
30.5.16 18:19
@Nikola8286 píše:
Sice to není Lipno, ale osobní zkušenost mám a jedině doporučuji - Vyrazili jsme i s hafanem a naprostá spokojenost. Vyžití v odlehlé chalupě pro děti i pro nás rodiče naprosto ideální (mají wellness), domácí kuchyně paní majitelky a možnost výletů je taky velká. Očíhněte Penzion Vysočina a dejte vědět :-)

Ahoj :mavam: My se nakonec rozhodli pro Lipno Landal Marina, teďka koncem června..Už se všichni moc těšíme..Ale díky za tip, dávám si ho do záložky
:palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
30.5.16 19:27

Ahojky, my razime na Lipno, do penzionu v Horní Plané. Určitě chceme vyzkoušet stezku stromů a doporučuji lanové centrum a bobovou dráhu, koukali jsme na netu a už se nemůžeme dockat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22367
30.5.16 19:48
@Veru-nka píše:
Ahojky, my razime na Lipno, do penzionu v Horní Plané. Určitě chceme vyzkoušet stezku stromů a doporučuji lanové centrum a bobovou dráhu, koukali jsme na netu a už se nemůžeme dockat :mrgreen:

My už se taky nemůžeme dočkat, hlavně Teda na stezku a taky se chystáme na cyklovýlet kolem Lipna..
Takže už jste tam byli? Máš ještě nějaké tipy kam jít atd.? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
30.5.16 20:05
@Silwinka87 píše:
My už se taky nemůžeme dočkat, hlavně Teda na stezku a taky se chystáme na cyklovýlet kolem Lipna..
Takže už jste tam byli? Máš ještě nějaké tipy kam jít atd.? :kytka:

Ještě právě nebyli :) Byla tam švagrová a říkala, že lanové centrum a stezku nesmíme vynechat :) Ještě jsem právě koukala na tu bobovou dráhu, hopsarium, aquaworld, vyjížďka lodi… Poblíž je Boubínský prales. Našla jsem toho hodně, jen se rozšoupnout :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44337
30.5.16 20:15

@Silwinka87 je tam hodně věcí kam jít a čím se zabavit. My Lipno známe dobře, jezdíme tam každý rok, ale nějak nás ty komerční zábavy omrzely, takže většinou jezdíme jen na kole. Všechny ty hopsária, stezky, bobové dráhy a aquaparky máme za sebou a názor na to mám takový, že jednou fajn, ale stačí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
30.5.16 21:48
@Nikola8286 píše:
Sice to není Lipno, ale osobní zkušenost mám a jedině doporučuji - Vyrazili jsme i s hafanem a naprostá spokojenost. Vyžití v odlehlé chalupě pro děti i pro nás rodiče naprosto ideální (mají wellness), domácí kuchyně paní majitelky a možnost výletů je taky velká. Očíhněte Penzion Vysočina a dejte vědět :-)

Podívala jsem se schválně na jejich stránky - při pohledu na okolí penzionu jsem byla z toho víc než nadšená, ale když jsem si začla prohlížet vl. ubytování-pokoje, tak čus bus, a při pohledu na ceník jsem tedy nestačila zírat, kde ti lidé berou tu drzost a požadují tak nehorázné ceny jako v hotelu 4hvězdy.
Přitom: ubytování v šíleném podkroví - nepohodlí, nemožnost si v posteli večer číst - hloupě zkosené nízké stropy, šílené točité schodiště, které by mě teda vůbec odradilo toto absolvovat několikrát denně.
Podkroví - vedro v létě. A k šíleným cenám ještě bonbonek v rámci povinné předražené polopenze, která ještě ani neni bufetová ale jen jakási rozšířená. No pěkně tam mají políčeno na hlupáky, pro mě by takové ubytování nebylo akceptovatelné ani zdarma k výše uvedeným závažným nedostatkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama