Dovolená do Bulharska

29
3.6.20 19:46

Dovolená do Bulharska

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli náhodou někdo není ve stejné situaci jako my. 9.7. máme letět do Bulharska a nevíme jestli jet a nebo ne. V cestovce nám říkala že v Bulharsku už se situace uklidnila rozvolňují dokonce už i roušky na veřejnosti zrušili a že bychom měli jet. Tak by mě zajímalo jestli náhodou tady někdo není ve stejné situaci a jak jste se rozhodli nebo jestli tady není někdo kdo pracuje v CK a umí v tom chodit, co si o tom myslí jestli by to byl moc velký risk nebo jet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10823
3.6.20 19:55

@Doma1011 Tohle za vas ale nikdo nerozhodne. Spise by me zajimalo, zda cestovka zaruci, ze v miste pobytu budete mit zajistene sluzby dle uzavrene smlouvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
3.6.20 19:59

To říkali že ano. Ještě by mě zajímalo jestli to je opravdu tak jestli nám neříkají jen to co chceme slyšet abychom jeli, jestli opravdu ta situace v Bulharsku je tak dobrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13857
3.6.20 20:03

Zkus se kouknout na web ministerstva zahraničních věcí. Mají tam sekce jednotlivých států a poměrně tam aktualizují informace. A určitě tam bude kontakt na naši ambasádu v Bulharsku, tak jim můžeš i poslat mail s dotazem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
3.6.20 20:03

A taky Vám nikdo nezaručí, že v letadle, nebo třeba na večeři v hotelu nebude nikdo covid pozitivní. Je to asi o míře rizika, které jste schopni a ochotni podstoupit… My třeba zvažujeme dovolenou, ale vlastním autem a v penzionu, který budeme mít pro sebe, vařit si budem sami. To je minimalizace rizika a za těchto podmínek jsme ochotni jet, ale takto to máme my a vy to můžete mít jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
3.6.20 20:13

Chtěla bych znát odpovědi na otázky, co s vámi bude, pokud vám náhodou vyskočí teplota? Jak to bude s rozestupy v jídelně, na pláži atd. Co nastane, pokud ve vašem hotelu zachytí někoho s covidem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20075
3.6.20 20:16

Já jsem hlavně zvědavá, jestli ta zdravotní pojištění budou obsahovat i ošetření při Covidu. Nebo si to dají do výjimek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
3.6.20 20:24

Ve stejné situaci nejsem, letos jsme dovolenou v zahraničí naplánovali kvůli malym dětem. Ale být v ve vaší situaci, tak bych jela. Je to ještě měsíc a situace v evropě se značně zklidňuje už teď. Riziko je, ale pro mě už není tak výrazné, abych dovolenou rušila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 20:39

My rušili Chorvatsko na srpen, velký hotel, bála bych se, kdyby se tam něco objevilo, že tam zůstaneme 14 dní trčet v karanténě… Měli jsme mít jídlo jako bufet, to by teď buď nandaval číšník za plexisklem nebo bylo jídlo servírované. Budou prý hlídat množství lidí u bazénu, častěji dezinfikovat a lehátka ve dvoumetrových rozestupech. Raději letos pojedeme jen po Čechách. Máme ubytování v soukromí. Kdybychom měli apartmán sami pro sebe, tak bych o tom ještě uvažovala, ale takhle raději ne. Nebo se pak trmacet domu v horečkách, nikdy nevíš.

• Nahlásit
  • Citovat
8662
4.6.20 13:22

Mám to podobně, jela bych asi do jakékoli povolené destinace, ale jedině vlastním autem do vlastního apartmánu. My takhle letos jedeme na Slovensko. Na hotelu bych se bála spousty lidí, a asi bych se bála i letiště a letadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10823
4.6.20 13:25

Nebala bych se toho, ze onemocnime. Ale toho, ze existuje riziko, ze nas nekde zavrou do karanteny 8o V cizine, resit doplatek za pobyt v hotelu, po karantene nahradni dooravu domu. To fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
4.6.20 22:06

Zrušili jsme Bulharsko v hotelu i Francii-road movie a jedem do kempu v Chorvatsku. Vlastním autem, maličký kemp, vlastní stan, loď a náš servis. Myslím, že se nechci nechat spoutat strachem a panikou- ale ani se chovat rizikově. Je to vždy otázka kompromisu a zdravého rozumu…Už se těším, UŽIJEME si to :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.20 21:24

Zahraničí jsme zrušili i když se teď dost věcí povolilo, prdíme na to a jedeme na Vysočinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
6.6.20 21:46

Tak Bulharsko taky rušíme ale potom co jsem viděla ty ceny ubytování u nás tak jedem raději Chorvatsko vlastní rekreační dům u pláže :) Nebyl někdo náhodou v Sevidu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama