Dovolená Jedovnice

269
22.3.16 16:23

Dovolená Jedovnice

Ahoj, vybíráme letní dovolenou a našli jsme levné ubytování v Jedovnici a to www.jedovnice.com. Nehledáme nic luxusního, cena je velmi nízká a myslím odpovídající chatkám. Byla jste některá na dovolené v Jedovnici právě ubytování přes tyto stránky. Zajímají mě zkušenosti, zda jste byli spokojené. Děkuji za případné odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
22.3.16 16:29

Jenom upozornění chatky jsou v blízkosti rybníků. Ale pres léto se v něm koupat nedá. Jsou tam sinice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
22.3.16 16:54

@Kocca To není ta Jedovnice, ale jsou to ty Jedovnice. Je tam nádherně. Je to jen kousek od místa kde bydlím. Vřele doporučuji. Jinak v rybníce se koupat dá i v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
1774
22.3.16 16:57

Bydlím kousíček a mám tam celou rodinu, je to náš nejčastější výlet a je tam krásně, ale v rybníku se koupat edá, nebo spíše někteří odvážní tam vlezou ale já bych nešla ani za nic, ale všude okolo je mooc krásných míst na koukání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
22.3.16 17:16

Jojo trávili jsme tam každej rok 14 dnů na soustředění s kánoistama… ještě před dvaceti lety se to celkem dalo, ale dnes je voda fakt strašná.
Okolí je moc pěkné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
22.3.16 18:12

V Jedovnicích je krásně, koupat se dá obvykle v pohodě ještě začátkem července, jakmile je vedro dlouho, voda se horší. Nejbližší koupaliště je pak ve Křtinách. Hezká příroda, houby, nedaleké jeskyně (tedy spíš na výlety autem), Rudické propadání… Myslím, že na dovolenou ideál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
22.3.16 18:16

Bydlela jsem v Jedovnicích spoustu let, teď tam jezdím k rodičům a je to krásné místo na dovolenou. Voda v rybníku je horší, ale někdy se v červenci ještě koupat dá a po okolí je spoustu hezkých míst, kam se dá zajít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama