Dovolená - konec září

4438
28.6.13 11:47

Dovolená - konec září

Poraďte, kam jet na dovolenou k moři koncem září, aby bylo ještě teplo. Nechceme ale Egypt, Turecko ani Tunisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
28.6.13 11:50

@jannda
Sardinie, Sicilie, Andalusie, Kreta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11296
28.6.13 11:53

My jsme byli na konci září na Makarský, a počasí bylo super, jak na koupačku, tak na kola a na výlety, chvílema až vedro…ale moře chladnější a večery taky už nejsou na tílko a kraťáky no…ale jela bych znovu takhle v září, páč jsou krásně prázdný pláže i restauračky a většina barů a restaurací mají velký slevy na jídlo i pití:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
28.6.13 11:53

Španělsko ( Kanary či Baleary) nebo třeba nejjižnější Řecko ( Kréta ) ale tam dost fouká. Někdy je teplo koncem záři i v Chorvatsku a Itálii a někdy zima i na te Krétě. Mám pocit, ze posledni dobou to pocasi neni jiste nikdy. Jinak za me Turecko jo je to Evropa a nesrovnavala bych s Tunisem ten ja taky moc nemusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
28.6.13 12:01

Proč ne Turecko? já bych třeba s dětma taky nejela Egypt ani Tunis, ale v Turecku jsme byli 2× právě takhle přelom září/říjen a počasí super :palec: jinak loni jsem to taky právě řešila a rozhodovala jsem se mezi Krétou a Tureckem a na Krétě prý dost fouká, takže jedině Turecko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
28.6.13 12:04

Kypr :pankac: nebo Kanáry, nebo se mrkni na Kapverdy, ty šly poslední dobou na slušnou cemńovou úroveň :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5254
28.6.13 12:14

Na konci zari jsme byli na Rhodosu a bylo to super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
28.6.13 12:23

@elfans
dobrá zpráva. Zrovna jsem se chtěla připojit s dotazem, jestli byl někdo koncem září v Řecku a jinde než na Krétě :lol:. Takže teplo bylo, říkáš.

• Citovat
  • Nahlásit
5254
28.6.13 12:28

@stazinka09 Paradni, vecer uz jsem si treba vzala svetrik pres saty, ale zas se dalo v noci spat. Nebyly tam zadne davy, Proste parada, leteli jsme az posledni tyden v zari a vraceli se zacatkem rijna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
28.6.13 12:30

Rhodos, Kypr, Djerba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
28.6.13 12:32

@stazinka09 My byli loni na konci září na Korfu a bylo tam nádherně, pár dní byl dokonce neskutečný pařák :) I voda byla pěkně teplá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
28.6.13 12:34

@elfans @griet01
tak díky za povzbuzení holky. Já bych jela hned, ale nejsou peníze a koncem září možná budou. Je to slibné teploučko, žádný návaly turistů, v noci se dá spát :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4438
28.6.13 12:44

Holky, díky moc za tipy! Nejvíc mě asi zaujal Rhodos nebo Kypr… jdu hledat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7067
28.6.13 12:56

Ahoj,
s přítelem jezdíme začátkem června a polovina občas i konec záři do Chorvatska. Je tam příjemně žádné vedra na padnutí. Je fakt, že v červnu je ještě voda studená, ale v záři je hezky prohřátá :). Zatím jsme vždy měli krásně, ale letos voda byla v červnu chladnější, ale nebylo to něco co by se nedalo zvládnout a poslední tři dny bylo už vedro na padnutí ( večer teda na džíny a slabou mikču třeba jelikož foukal chladný vítr):). Jezdíme dolů na poloostrov Pelješac do malé zátoky Veliká Prapratna. Je tam klid a šakali dávaj dobrou noc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
17.9.13 22:01

Ahoj, tak kam nakonec vyrazíte na dovolenou? :) my se taky chystáme někam koncem září, hledám až teď nějaké last minuty, zatím u mě vítězí Barcelona, je tam moře a zároveň je to krásné město, takže za každého počasí je co dělat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat