dovolená s kočárkem

563
15.5.06 08:25

dovolená s kočárkem

Ahoj holky,

nemáte, prosím, tip na dovolenou, kde by se výlety daly absolvovat s kočárkem? Jde o to, že mrňous omítá vlézt o krosničky (máme ten jednoduchý typ bez popruhů, což je problém, protože z té naší by mohl vypadnout, kdybychom ho tam nacpali proti jeho vůli). Nosit na koni nechce vůbec a v náručí jen ode mě, což jednak na delší tratě není vůbec pohodlné a jednak nejsem Rambo, takže toho mám za chvilku plné zuby. Sám chodí sice rád, ale hooodně pomalu, protože musí prostudovat každého hmyzáka po cestě a stejně chce často nosit. Takže výlety do hor jsou nejspíš pasé (loni to šlo bezvadně, to se mu v krosně líbilo). Takže nemáte nápad, kam by se dalo jet s tím, že na výlety by se chodilo s kočárem v kombinaci s občasným šlapáním?

Případně - nevíte, jestli se někde v Praze nepůjčují krosny na dítě, že bychom vyzkoušeli nějakou tu lepší s popruhy a třeba by ji mrňousek vzal na milost.

Díky za tipy.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7708
15.5.06 08:29

Ahoj Ulriko, náš Domča je na tom stejně, dám jde rád,ale zastaví se u každýho brouka, kamane, listu… pak chce nakonec nést. Chystáme se na vycházku po cyklostezce, máme tu jednu opravdu super, kde chodí normálně s kočárkama…tak možná zkusit něco takovýho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
15.5.06 09:03

ahojky, my jsme si objednali v srpnu na týden chalupu, jedeme tam 4rodiny s přibližně starými dětmi.Je to na konci vesnice, u lesa a potoka, takže asi klidek. Taky jsme nevěděli, kam jinak zajet. Bydlíme pod horami, ale s kočárem chodím jen po chodnících a stezkách, někam do velkých kopců bych si asi taky půjčila krosnu. Ale my na ty tůry fakt nejsme, raději si vyjdeme do přírody za město, kolem vody a polí.

• Nahlásit
  • Citovat
60
15.5.06 10:22

Ahoj Ulriko,
já ti asi neporadím s místem pro dovolenou, jenom jsem ti chtěla napsat, že v Praze se dají půjčit krosničky na Plzeňské v Ajuty: http://www.ajuty.cz/…pujcovna.htm. Já jsem si sice krosničku nepůjčovala, jen jsem tam kupovala golfky, tak nemám zkušenost. ale paní byla milá a ochotná.
Hezkou dovolenou!
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
15.5.06 10:35

Ulriko,
my jsme byli už několikrát na dovče v Krkonoších,poprvé když měla Klárka asi 8 m,takže se dalo výletovat jedině s kočárkem(krosničku jme ani neměli).S kočárkem jsme se krásně dostali až k pramenům Labe.Nahoru jsme vyjeli lanovkou na Medvědíně,kočárek vyvezli zdarma,no problem.Odtud kolem Vrbatovy boudy vedla pěkná asfaltka,s kočárkem to šlo pěkně.
Taky byla krásná procházka údolím Bílého Labe,přímo ze Špindlu.
Ve Špindlu je i krásný krytý bazén,cena ujde.No a taky bobová dráha,tam by se vám i Andrýskovi určitě líbilo.
Zkrátka ve Špindlu se nám moc líbilo.Letos jedem zas,jen do Strážného,odtud je blízko do Vrchlabí a do Špindlu koneckonců taky.Samozřejmě budeme brát kočár,Ája bude mít teprve 13 m.
Jo a gratuluju k // :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama