Dovolená v České republice

127
1.2.16 18:01

dovolená v české republice

Ahoj. můžete mi prosím dát nějaké tipy na chaty a rúzné ubytování v české republice na letní dovolenou. kde se Vám líbilo, ale aby to bylo vhodné pro rodiny s dětmi, v okolí bylo super vyžití pro děti a pěkné ubytování. budeme asi čtyři páry + děti tak bychom uvítali nějaké tipy. moc děkuji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15068
1.2.16 18:07

Český ráj? Sedmihorky třeba? Přímo v kempu rybník koupací, hřiště, pár kilometrů obrovský areál pro děti Šťastná země, Český ráj, hrady, skály, výlety.. za mě ideál:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
1.2.16 19:40

Český ráj, první co mě napadlo :D Vloni jsme byli v kempu, předtím v penzinu Trosky nebo v penzionu Český ráj.

• Citovat
  • Upravit
127
1.2.16 20:16

To je krásné místo, ale od nás moc daleko, jsme z jižní moravy, a některé děti jsou ještě malinké. tak český ráj dáme až budou větší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
1.2.16 21:40

Vranovská přehrada -parník na Bítov-na zámku vycpaná zvířata, nad Bítovem restaurace Rumburak i s dětským hřištěm, přehrada-děti lovily škeble, koupání, šlapadla, v kempu-tobogán, animační programy pro děti, dětské hřiště, vláček na zámek Vranov nad Dyjí, vojenská pevnost. Znojmo-znojemské podzemí. Hatě- Marlynův svět. Byli jsme minulý rok na vranovské přehradě a tento rok jedeme znovu. Děti byly nadšené. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
1.2.16 22:13

A nějaké tipy na ubytování? klidně i nějaké chaty, chalupy nebo rodinný penzion s bazénem a vybavením pro děti. budee asi 4 páry plus děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
1.2.16 22:21

Hej, se opičíte :mrgreen: Já chtěla taky napsat Český ráj! Jičín :srdce: Blízko Prachovské skály, spousta výletů, i méně náročných a snadno dostupných. Láska je to moje :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
5.2.16 12:34
Dejte prosím tip na ubytování u vás. Chceme někam na JM.Jsme 2 rodiny. Díky
@andriaana píše:
To je krásné místo, ale od nás moc daleko, jsme z jižní moravy, a některé děti jsou ještě malinké. tak český ráj dáme až budou větší. :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
6.2.16 08:56

Na dobrém místě je Slovácký Dvůr v Ostrožské Nové Vsi. Je to úplně nový areál a v okolí spousta možností k vyžití. Mrkněte se. @JanullaHru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
9.11.16 13:21

Pálava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu