Dovolená v sezóně 2018 pouze na víkend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monik29
Kecalka 279 příspěvků 31.03.18 09:34
Dovolená v sezóně 2018 pouze na víkend

Ahoj, snad mi někdo poradí, už od roku 2007 mám sen jet s přáteli někak na týden na chatu, do přírody, do klidu, přátel ubylo a zatím se nesplnilo, problém je, že dva by jeli pouze na víkend a jeden snad i na týden, já potřebuji díky zdr. problémům trochu soukromí, ale všechny chatky, domky atd. jsou na týden, i chatky u vody, kde je ruch a to není zrovna to co hledám. Už jsem přemýšlela, že pojedu sama a vezmu jednoho chytrého morčíka jako parťáka, ale trochu bych se bála, být to můj dům, tak si ho zabezpečím atd. Také by to mohlo prohloubit depresi atd. Mám pocit, že potřebuji straaašně moc někam vypadnout od všeho, hlavně z paneláku - stále problém s hlukem, byla bych také ráda s lidmi, na kterých mi záleží, ovšem opačně už to je horší heh. Každopádně kdybyste někdo věděl, poraďte, tento rok si chci něco užít a na něco se těšit. děkuji :kytka:

Reakce:
Alyss1
Závislačka 3027 příspěvků 3 inzeráty 31.03.18 10:47

Zkus se podivat na airbnb. Cz

Tak jsou peonajmy i na par dni. Ceny byvaji i nizsi.

Monik29
Kecalka 279 příspěvků 08.04.18 21:10
Alyss1

Děkuji :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >