Dovolená v sezóně 2018 pouze na víkend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 31.03.18 09:34
Dovolená v sezóně 2018 pouze na víkend

Ahoj, snad mi někdo poradí, už od roku 2007 mám sen jet s přáteli někak na týden na chatu, do přírody, do klidu, přátel ubylo a zatím se nesplnilo, problém je, že dva by jeli pouze na víkend a jeden snad i na týden, já potřebuji díky zdr. problémům trochu soukromí, ale všechny chatky, domky atd. jsou na týden, i chatky u vody, kde je ruch a to není zrovna to co hledám. Už jsem přemýšlela, že pojedu sama a vezmu jednoho chytrého morčíka jako parťáka, ale trochu bych se bála, být to můj dům, tak si ho zabezpečím atd. Také by to mohlo prohloubit depresi atd. Mám pocit, že potřebuji straaašně moc někam vypadnout od všeho, hlavně z paneláku - stále problém s hlukem, byla bych také ráda s lidmi, na kterých mi záleží, ovšem opačně už to je horší heh. Každopádně kdybyste někdo věděl, poraďte, tento rok si chci něco užít a na něco se těšit. děkuji :kytka:

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 31.03.18 10:47

Zkus se podivat na airbnb. Cz

Tak jsou peonajmy i na par dni. Ceny byvaji i nizsi.

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 08.04.18 21:10
Alyss1

Děkuji :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >