Doxyhexal na anginu

Anonymní
16.4.20 14:30

Doxyhexal na anginu

Ahojte, mám hroznou bolest v krku, krk nateklý, čepy, klasická angína, doktorka mi předepsala Doxyhexal, známá ktera dělá v nemocnici říkala, že doxyhexal se na angínu vůbec nedává. Mate někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1596
16.4.20 14:33
@Anonymní píše:
Ahojte, mám hroznou bolest v krku, krk nateklý, čepy, klasická angína, doktorka mi předepsala Doxyhexal, známá ktera dělá v nemocnici říkala, že doxyhexal se na angínu vůbec nedává. Mate někdo zkušenosti?

Pokud nevěříš lékařce, tak ji změň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8989
16.4.20 14:35
@Anonymní píše:

nemáš alergii na penicilin? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
16.4.20 14:38

Doxyhexal rozhodně není antibiotikum první volby u angíny. Těžko říct, proč vaše doktorka volila toto ATB. Nemáte alergie na jiné antibiotika? Na druhou stranu by Doxyhexal měl zabrat, ale určitě je spousta vhodnějších. Budete-li doxyhexal používat, pozor na sluníčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 15:02

Alergii právě nemám

• Citovat
  • Nahlásit
2859
17.4.20 13:07

Mě přijde, že Doxyhexal snad předepisují na vše. V pubertě jsem ho brala na akné. Nyní před odběrem vajíček (jen asi čtyři tablety).
Je to antibiotikum proti zánětům no 8)
Ale na angínu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
17.4.20 22:41

Doxyhexal při absenci alergie na penicilinová ATB? Na to je jen jedna rada dobrá = vyměnit ošetřujícího lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat