Drcnutí v kočárku - možné následky

21
7.9.20 19:58

Drcnuti v kočárku - možné následky

Ahoj,
prave jsem dost nešťastným způsobem sjela se synem (2,5 měsíce) v kočárku z obrubniku. Proste jsem to neodhadla a byla to docela pecka, až jsem se lekla. Malý byl v pohode, koukal. Zhruba za půl hodiny jsem mu dala jídlo, které téměř komplet vyzvracel, ač to běžně nedělá. Co myslíte-mám začít plasit a volat či brát ho do nemocnice, nebo zbytečně hystercim?
Díky za reakce, ideálně ty uklidňující. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1210
7.9.20 20:01

On ani nebrecel? Zbytečně plasis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18675
7.9.20 20:01

Na cem ti v tom kocarku lezi? Ja mela pod malym mekkou matraci, i kdybych s nim nekde drcla, tak by max nadskocil a spadl zpatky do mekkeho :think: krom toho jidla, chová se jinak nez obvykle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26227
7.9.20 20:05

Me dneska mimino spadlo, teda skocilo z kočárku :? Ma odreny oblicej, ale jinak cajk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.9.20 20:07
@Platanka píše:
On ani nebrecel? Zbytečně plasis.

Doufam!!

@Kriss Tina píše:
Na cem ti v tom kocarku lezi? Ja mela pod malym mekkou matraci, i kdybych s nim nekde drcla, tak by max nadskocil a spadl zpatky do mekkeho :think: krom toho jidla, chová se jinak nez obvykle?

Těžko říct, teď spí. Ale to vždycky touhle dobou a poměrně tvrdě. Máme neodpruzený kocarek a klasickou matraci, soudím, ze spis tvrdší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.9.20 20:16

@PaníKadrnožková
Panejo. Taky dobrý. Tak ať se to brzy zahojí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
7.9.20 20:31

Z kočárku vypadl?

I kdyby se s ním kočárek převrátil, tak pravděpodobnost klinicky významného nitrolebního poranění je zcela mizivá. Zvracení se často děje u dětí po „úrazech“ na vrub podráždění nervových vláken podél páteře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.9.20 20:48

@Doctus
Dobrý den, děkuji za reakci. Ne, nevypad (V tom případě, jak se znám, bych jela do nemocnice ihned. :zed: ). Jednalo se o,,nadskočení’’, ale rána to byla pěkná. Zkratka jsem sjela zadními koly kočárku z obrubniku a v domnění, ze to nebude až taková výška, jsem to nijak zásadně neregulovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2237
7.9.20 20:59

@ReginaFa kazdy den sjizdim 2 schody nyni se 3. ditetem. Nasledky to na detech nezanechalo a to se mi taky obcas nepovede kocar dobre pribrzdit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
7.9.20 21:01

@ReginaFa
Tak to můžete být zcela v klidu. :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.9.20 21:11

@Doctus Dekuju mnohokrát za uklidnění. Já si připadám vážně jak blázen, nevím, jestli tyhle moje úzkosti o zdraví nejsou ve výsledku horší, než zanedbávání péče. Snad to s věkem syna bude mít ustupující tendenci a ne naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.9.20 21:12

@luci.no To už v tom musíte mít solidní grif! :) Třeba se k tomu taky jednou dostanu. :-D Dekuju moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2237
7.9.20 22:29
@ReginaFa píše:
@Doctus Dekuju mnohokrát za uklidnění. Já si připadám vážně jak blázen, nevím, jestli tyhle moje úzkosti o zdraví nejsou ve výsledku horší, než zanedbávání péče. Snad to s věkem syna bude mít ustupující tendenci a ne naopak.

Dovolim si tipnout, ze to ustupovat nebude :mrgreen: Zacne se plazit, lezt, chodit…vsude vsechno zkoumat, otvirat supliky, ochutnavat (nejen) kaminky, pak sam chodit do skoly, na hriste, chyti se party, pujde do hospody, za slecnou… ;)

Jinak na ty schody je optimalni malo odpruzeny kocar. Ted mam houpak a po 3 mesicich to stale nemam vychytane :lol: Nastesti dite je pohodar a jen vykuli oci, kdyz to vic drkne :mrgreen: Jo a nesmi prekazet brzda, to by taky mohla byt o schod urazena nebo minimalne ohnuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26227
8.9.20 07:22
@luci.no píše:
Dovolim si tipnout, ze to ustupovat nebude :mrgreen: Zacne se plazit, lezt, chodit…vsude vsechno zkoumat, otvirat supliky, ochutnavat (nejen) kaminky, pak sam chodit do skoly, na hriste, chyti se party, pujde do hospody, za slecnou… ;)Jinak na ty schody je optimalni malo odpruzeny kocar. Ted mam houpak a po 3 mesicich to stale nemam vychytane :lol: Nastesti dite je pohodar a jen vykuli oci, kdyz to vic drkne :mrgreen: Jo a nesmi prekazet brzda, to by taky mohla byt o schod urazena nebo minimalne ohnuta.

Presne, az zakladatelka pochopi, ze pres vsechna bezpečnostní opatreni dite vzdycky spadne na znak hlavičkou na nejaky ostrejsi predmet a ze ji poskoci zaludek a za krkem zatrne jeste mockrat, tak nejake drcnuti o madracku bude povazovat za sveho druhu zabavnou atrakci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama