Dřevěné sáňky-poraďte prosím

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 01.01.04 22:46

Ahojte!

Mám na vás všechny velkou prosbu.

Sháníme sáňky,ale v internetovém vyhledávači se nám zatím nedaří žádné najít.Nemá některá z Vás adresu,na které by se daly sehnat?

Dík Hanka :-P

Reklama

Reklama

Reakce:

Gabinka
Kelišová 6543 příspěvků 01.01.04 23:20

Ahoj HanoZano, nevím, jestli ti to pomůže, ale tuhle jsem dřevěné sáňky viděla v Tescu…ale jinak většinou vídám jen boby, sáňky už jsou asi pro mnoho obchodníků přežitek

Hezký den

Gabča :-)

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.01.04 09:26

Ahojky,

já jsem je viděla v Carrefoure a ve Sparu. V Carrefoure k tomu prodávali i tu ohrádku. Jinak ve zlínských inzertních novinách jsem na ně také často narazila. Myslm, že mají i www stránky na

www.infoservis.cz ale nevím jestli tam momentálně nějaké jsou.

AJKA

Anonymni  03.01.04 21:36

Ahoj,

dřevěné sáńky- hodně bývají v hypermarketech i v Makru, stoji kolem 1200,pokud jsi ze sev. Moravy nebo někde blízko Polska,tak jezdí lidi do Polska pro ně.

My jsme zase sháněli oěradlo na ně a to jsme nakonec sehnali za 300 v malém městě v hračkárně.

Anonymni  04.01.04 12:28

V prodeji jsou jen velmi malé sáňky, včera jsem si opravil krásné velké sáňky po babičce

Jirka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Koupání před 50 lety: s nubianem, kostkovanou dekou a matračkou

Jít se koupat znamenalo ještě před půl stoletím vyjít ze vrat a k vodě urazit... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Reklama