Dřevěné stavebnice a vánoční ozdoby

Maw2009
2.11.09 22:04

Dřevěné stavebnice a vánoční ozdoby.

Dobrý den.
Mám na internetových stránkách abprint nabídku dřevěných stavebnic modelů letadel a mlýnů. Zajímalo ba mě jaké stavebnice by jste uvítaly. Vše je to má vlastní tvorba i výroba. Do konce týdne doplním i vánoční ozbdoby na stromek a nebo vánoční stůl. Za každý dobrý nápad který se zrealizuje vám zdarma zašlu hotový výrobek. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Maw2009
2.11.09 22:06

upřesnění sekce

Ještě jsem zapomenul upřesnit umístění zboží v sekci „Vodní království Hodonín“.

• Nahlásit
  • Citovat
5444
4.11.09 12:26

Ahoj,
moc se mi líbí ty stavebnice. Jen bych uvítala, kdyby tam bylo připsáno, kolik obsahují kousků a pro jak staré děti je stavebnice vhodná případně i jak je stavba +- velká (to kvůli omezenému prostoru :-( )
Jinak fakt miluji dřevěné hračky, takže děkuji za odkaz :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maw2009
4.11.09 13:53

Doplnění údajů.

Dobrý den.
Děkuji za postřehy. Požadované údaje doplním co nejdříve. Jinak stavebnice jsou vhodné většinou pro děti až od 3 let protože obshují malé části a hrozí vdechnutí nebo spolknutí.

• Nahlásit
  • Citovat
11456
26.10.12 10:05

Ahoj, líbí se mi dřevěné hračky. Myslíte, že by pro dcerku (o vánocích bude mít 15m) byla vhodná tato stavebnice ?
Máte někdo zkušenost s hračkou dřevěné hrací centrum nebo didaktická kostka barevná? Hrají si s tím vaše děti? Přece jen nejsou hračky nejlevnější, tak si nejsem jistá :think:.
Děkuji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41337
26.10.12 10:11

@jajul tu poslední dostal kluk k 1. narozeninám a hraje si s ní pořád celkem dost.
A kostky taky máme a super. Nejdřív je jenom boural, teď (22 měsíců) už sám zvládne něco postavit. Navíc ty kostky dost baví i 6 letýho synovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11456
26.10.12 10:16

@lucenka Děkuji za info, takže kostka je pro roční dítě vhodná, to jsem ráda. A jsem ráda, že si s ní i hraje. A ta stavebnice je asi dost velká (ty dílky)? Aby mi to dítě nesnědlo k svačině.. 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
26.10.12 11:27

Ahoj, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s firmou LEGLER, přišel nám od nic 500stránkový katalog dřevěných hraček, dekorace do bytu, oblečků na karneval..
Nevíte náhodou jestli mají nějaké internetové stránky kde se dá objednat? Jejich výrobky jsem našla, ale nejsou to jejich stránky, takže tam nemají všechny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
26.10.12 11:48

Stránky mají asi jen tyhle německé - http://www.handelshauslegler.de/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11456
26.10.12 14:07

Tož dík za info k tématu.. :roll: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41337
26.10.12 14:10

Ty dílky jsou tak nějak rozumně velký, kluk ale nic do pusy nestrkal. Teď tu na stole mám jednu kostičku - základní krychličku a ta má 2,5 cm šířku, tak to by se snad nemělo dát spolknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11456
26.10.12 14:12

@lucenka Děkuju :kytka:, tak pořídíme. Malá už taky věci moc do pusy nedává. A do vánocještě nějaká doba uplyne. Ale byly doby, kdy mi snědla každé smítko, co našla na podlaze 8o :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41337
26.10.12 14:23

@jajul tak náš je od malička děsně háklivý na čistotu, takže nic neolizoval a naopak mě řevem upozorňoval na každý smítko. Teď už radši sám všechno vyhazuje do koše :)Ale fakt ty kostky jsou suuper. Vydrží u toho dost dlouho. I když zezačátku mě štval, že jsem vytvořila nějaký hrad a on ho hned zničil :) Teď už tvoříme spolu, tak je větší sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11456
26.10.12 14:32

No co já bych za takový dítě dala :lol:.. To bys nevěřila, kolik smetí to mrně najde, i když vysáváš ob den. Jsem z ní rostla. Doteď ráda „žere“ papír a vlhčený ubrousky :cert: :oops: :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11456
26.10.12 20:49

Nikdo jiný nemá výše zmíněné hračky? Ď!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu