Dřevostavba do 1,2 milionu

11.6.17 14:29

Dřevostavba do 1,2 milionu

Ahooj, chtěla bych vědět jestli tu je někdo kdo si nechal postavit dřevostavbu na klíč do tech 1,2 milionu nebo o trošu více.. četla jsem tu jen stare zprávy a tam se dohadujou o tom, ze to není možné za tyhle peníze postavit :D možné to je.. chci vědět jestli v takovém baracku nekdo bydli :) mam v planu si jej postavit pozemek uz je koupeny.. akorat bych potrebovala fajn firmu a vedet jestli se v takovém malem prostoru da žít, :kytka: budu rada za odpovedi nejlepe do skoukrome zpravy dekuji moooc.

Příspěvek upraven 12.06.17 v 13:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8782
11.6.17 14:49

@Sarinkaxxx Koukni na stránky: http://www.stavex.cz/cenik/
Nemám od nich dům, ale naše firma jim dodává podlahy a dveře na jejich stavby a vím, že zákazníci jsou spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 15:32
@Paoloska píše:
@Sarinkaxxx Koukni na stránky: http://www.stavex.cz/cenik/
Nemám od nich dům, ale naše firma jim dodává podlahy a dveře na jejich stavby a vím, že zákazníci jsou spokojení.

To jsou mastne ceny. Firma Retail house ma levnejsi domky a dobra hodnoceni.. a hledám jen nekoho kdo tam bydli ne kdo mi tu bude posilat odkazy firen jako reklamu :D ale dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 15:39

My tohle zvazovali jako jednu z variant, nakonec jsme (v teto cenove relaci) skoncili u mobilnich domu jedna z firem byla tusim Purlive (mimo modularniho bydleni nabizi i klasicky drevostavby) dalsi fredomky, muzes si sestavit dum z jednotek (vymeru uz si teda taky nepamatuju(kolem 35m/jednotka), ceny se u firem dost lisily, podobny koncepty nabizi i zahranicni firmy, ale prodrazi se samozrejme doprava v zavislosti na vzdalenosti.. u toho Purlive byla cena za jednotku kolem ctvrt mice. My resili nakonec uplne jinak, ale nemit stesti na nemovitost, sli bysme do toho, bydlet se v tom urcite da, stejne jako v bytech o odpovidajici vymere. Zalezi co si vsak predstavujes..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 15:50
@zcela_anonymni_nick píše:
My tohle zvazovali jako jednu z variant, nakonec jsme (v teto cenove relaci) skoncili u mobilnich domu jedna z firem byla tusim Purlive (mimo modularniho bydleni nabizi i klasicky drevostavby) dalsi fredomky, muzes si sestavit dum z jednotek (vymeru uz si teda taky nepamatuju(kolem 35m/jednotka), ceny se u firem dost lisily, podobny koncepty nabizi i zahranicni firmy, ale prodrazi se samozrejme doprava v zavislosti na vzdalenosti.. u toho Purlive byla cena za jednotku kolem ctvrt mice. My resili nakonec uplne jinak, ale nemit stesti na nemovitost, sli bysme do toho, bydlet se v tom urcite da, stejne jako v bytech o odpovidajici vymere. Zalezi co si vsak predstavujes..

Ju dekuji moc za prispevek jeste by bylo super tu najit nekoho kdo v tom opravdu bydli :3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
12.6.17 10:50
@Sarinkaxxx píše:
To jsou mastne ceny. Firma Retail house ma levnejsi domky a dobra hodnoceni.. a hledám jen nekoho kdo tam bydli ne kdo mi tu bude posilat odkazy firen jako reklamu :D ale dekuji

No tak sorry…Psala jsi krom jiného, že sháníš firmu. Nemám zapotřebí jim dělat reklamu, nejsem jejich zaměstnanec. Jen vím, že jsou jejich klienti spokojení, to je vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 11:18
@Paoloska píše:
No tak sorry…Psala jsi krom jiného, že sháníš firmu. Nemám zapotřebí jim dělat reklamu, nejsem jejich zaměstnanec. Jen vím, že jsou jejich klienti spokojení, to je vše…

V pohode podekovala jsem za reakci:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.17 11:26

Raděj anonymně, není to o mně :roll: Kamarádka bydlí v tzv. „kůlně“ 3+kk a velikost do 65m2, stálo je to na klíč bez pozemku necelý 1,1 milionu, ale narodila se jim dvojčata, aktuálně už mají 2 roky a shánějí větší, tohle chtějí prodat, že to pro čtyřčlennou rodinu není. Teď se tlučou do hlavy, že si na začátku nepřidali víc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.17 11:29

A firmu nevím, to bych se jí musela zeptat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
12.6.17 13:41
@Anonymní píše:
Raděj anonymně, není to o mně :roll: Kamarádka bydlí v tzv. „kůlně“ 3+kk a velikost do 65m2, stálo je to na klíč bez pozemku necelý 1,1 milionu, ale narodila se jim dvojčata, aktuálně už mají 2 roky a shánějí větší, tohle chtějí prodat, že to pro čtyřčlennou rodinu není. Teď se tlučou do hlavy, že si na začátku nepřidali víc :nevim:

Ju tak.ja jsem. jeste dost mlada a chtela bych to pro zacatek s pritelem pak treba do většíhoo:) jen jsme chtela vedet jestli se tam da zit dekujii:3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 08:52
@Anonymní píše:
Raděj anonymně, není to o mně :roll: Kamarádka bydlí v tzv. „kůlně“ 3+kk a velikost do 65m2, stálo je to na klíč bez pozemku necelý 1,1 milionu, ale narodila se jim dvojčata, aktuálně už mají 2 roky a shánějí větší, tohle chtějí prodat, že to pro čtyřčlennou rodinu není. Teď se tlučou do hlavy, že si na začátku nepřidali víc :nevim:

Jj to je od one zminovane firmy purlive, jen tu kulnu maji pod jinou znackou. Nicmene bych rekla ze chyba nebude v kulne samotne jako spis v nedostatcnem promysleni vyvoje bydlici situace kamaradkou a partnerem. U techto modulovych domu je super, ze pokud s tim samizrejme pocitame jiz v „projektu“, neni problem stavbu dle menicich se potreb rodiny rozsirovat, coz chce samozrejme i dostatecne velky pozemek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 09:01

@Sarinkaxxx my byli na prohlidce ve freedomcich v zime a bylo tam krasne teplo, nikde netahlo, je mozny tam dat treba i krbovky, freedomky primo i spolupracuji se svym designerem ktery muze dodat interier na miru modulu s pomerne chytrym resenim. Kulna je zase levnejsi a nedodava co vim interiery ale kvalitativne myslim i pres nizsi cenu srovnatelna. Fredomky jsou myslim od plzne a kulna zase od zlina. jinak nevidim duvod proc komkretne by se v tom zit nedalo (asi by nebylo od veci specifikovat tve konkretni obavy) - prostorove to zalezi vice mene na tobe - omezena ses pouze mirami modulu - izolacne je to imho take dostacujici, jen teda drevo samozrejme vyzaduje kazdorocni peci (za mne ale nikterak narocnou). Dalsi varianta mimo klasickou drevostavbu je pak zatepleny mobilheim. Ale opet proste zalezi jak jsi narocna a co od bydleni ocekavas ci naopak po cem rozhodne netouzis, jak mas velky pozemek, zda tam chces setrvat i s pripadnou rodinou etc etc.

jeste je vyhoda ze je lze postavit i bez povoleni - zda bude treba ci nikoli zalezi na zvolenych zakladech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 11:28
@zcela_anonymni_nick píše:
@Sarinkaxxx my byli na prohlidce ve freedomcich v zime a bylo tam krasne teplo, nikde netahlo, je mozny tam dat treba i krbovky, freedomky primo i spolupracuji se svym designerem ktery muze dodat interier na miru modulu s pomerne chytrym resenim. Kulna je zase levnejsi a nedodava co vim interiery ale kvalitativne myslim i pres nizsi cenu srovnatelna. Fredomky jsou myslim od plzne a kulna zase od zlina. jinak nevidim duvod proc komkretne by se v tom zit nedalo (asi by nebylo od veci specifikovat tve konkretni obavy) - prostorove to zalezi vice mene na tobe - omezena ses pouze mirami modulu - izolacne je to imho take dostacujici, jen teda drevo samozrejme vyzaduje kazdorocni peci (za mne ale nikterak narocnou). Dalsi varianta mimo klasickou drevostavbu je pak zatepleny mobilheim. Ale opet proste zalezi jak jsi narocna a co od bydleni ocekavas ci naopak po cem rozhodne netouzis, jak mas velky pozemek, zda tam chces setrvat i s pripadnou rodinou etc etc.jeste je vyhoda ze je lze postavit i bez povoleni - zda bude treba ci nikoli zalezi na zvolenych zakladech.

Děkuji moc za reakci:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
14.6.17 08:07
@Sarinkaxxx píše:
Ju tak.ja jsem. jeste dost mlada a chtela bych to pro zacatek s pritelem pak treba do většíhoo:) jen jsme chtela vedet jestli se tam da zit dekujii:3

Já vím, že je to OT, že se na to neptáš, ale toto je přece nesmysl… Stavět malilinkatý dům, jen pro mladou dvojici, že pak možná do většího. :nevim: Tak běžte zatím do bytu a postavte si za pár let dům pořádný, už třeba i pro děti. Takováto pidi dřevostavba bude téměř neprodejná. Promysli to. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 10:52
@hehehe píše:
Já vím, že je to OT, že se na to neptáš, ale toto je přece nesmysl… Stavět malilinkatý dům, jen pro mladou dvojici, že pak možná do většího. :nevim: Tak běžte zatím do bytu a postavte si za pár let dům pořádný, už třeba i pro děti. Takováto pidi dřevostavba bude téměř neprodejná. Promysli to. ;)

Pozemek už máme koupeny:) a tvrdnout v byte nechci:) neprodejne to vážně neni:D jde to na dračku dneska:) vzdy jak jsem si uz postaveny nechala rezervovat byl hned pryc… nemam zajem aby mi psal nekdo, ze je to nesmysl když pro me neni:) ale dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama