Mám odevzdat výplatu příteli a nechat "se živit"?

Smazaný anonym
8.6.17 16:33

Jsem hrozná??! Co myslite

Ahojte bydlim s přitelem on je na pracáku,+ má invalidní důchod Já mam zatim invaldni také 1.stupen nedávno jsem nastoupila do práce cca 14 dní hned po škole Přitel skoro vše plati :oops: já se na nic pomalu nezmůžu malokdy zaplatim kino bazen apod přitel to plati časteji vše mi koupí Čekam na výplatu z prace už je mi trapně se nechat od něho živit nejradši bych se propadla hanbou ale po mé vyplatě ji bude chtit hned celou :oops: nevim co a jak

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

9888
8.6.17 16:35

Tak to udělejte tak že jednou zaplatí něco přítel a po druhé ty.. a nebo ať on platí a ty pro vás šetři nějáké koruny? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14946
8.6.17 16:37

Ted nejak nechapu. Z ceho zijete, kde zijete? Jak bude chtit celou vyplatu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
8.6.17 16:39

Celou mou vyplatu z prace do foroty

• Citovat
  • Upravit
14946
8.6.17 16:43

Tak to je o domluve ne? Ja bych se taky nechtela nechat zivit (este nekym kdo je na pracaku), ale zas abych mu odevzdala komplet celou vyplatu, to teda ne, snad si za svoje vydelany penize taky muzes neco koupit ne? V prvni rade je snad zaklad zaplatit najem, energie jidlo, to vse by melo jit napul a nejaky kina atd to az z toho co zbyde, a kdyz na to nemam tak tam proste nejdu :nevim: pak je moznost, ze budete mit spolecne finance, ale ne ze mu das penize na ucet a on sam tam bude mit pristup, pekne at oba muzou s penezi hospodarit, to mi pripada fer. Nicmene nevim jak dlouho spolu jste, jak zijete, pokud jste kratce tak bych moc neduverovala a po zaplaceni svoji poloviny tech povinnych vydaju bych o svych penizich rozhodovala sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7540
8.6.17 17:08

Dokud nebudeš mít výplatu a z čeho si platit, vzdala bych se aktivit jako bazén apod. Pak až budeš mít nějakou korunu, bych se podle toho kostýrovala, nájem a energie platila napůl a zbytek si nějak šetři.
Tím, že ti ted platí vše, nač ukážeš, si nárokuje peníze zpět ve formě tvé výplaty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10942
8.6.17 17:14

Já to moc nechápu, asi budeš muset uvést na pravou míru pár informací - bydlíte spolu kde? U něj? Jak dlouho? Proč on vše platí, když máte oba jen inv. důchod? Proč, máte-li hluboko do kapsy, chodíte do kina a bazénu? Proč by měl chtít celou tvou výplatu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
8.6.17 17:23

Je celkem blbé, že vše platí on. Měla by jste taky něco dávat. Na druhou stranu nechápu, proč by jste mu měla odevzdávat celou výplatu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.6.17 17:32

Hlavně si udělejte miminko, těším se na diskuzi

• Nahlásit
  • Citovat
17669
8.6.17 17:32
@Anonymní píše:
Ahojte bydlim s přitelem on je na pracáku,+ má invalidní důchod Já mam zatim invaldni také 1.stupen nedávno jsem nastoupila do práce cca 14 dní hned po škole Přitel skoro vše plati :oops: já se na nic pomalu nezmůžu malokdy zaplatim kino bazen apod přitel to plati časteji vše mi koupí Čekam na výplatu z prace už je mi trapně se nechat od něho živit nejradši bych se propadla hanbou ale po mé vyplatě ji bude chtit hned celou :oops: nevim co a jak

On bude chtít celou tvou výplatu a hospodařit s penězi bude kdo a jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6229
8.6.17 17:37
@Doe_Jane píše:

Nebo radši dvě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
8.6.17 17:38
@Doe_Jane píše:

Uz si s tim rypanim trapna :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
8.6.17 17:40
@Anonymní píše:
Ahojte bydlim s přitelem on je na pracáku,+ má invalidní důchod Já mam zatim invaldni také 1.stupen nedávno jsem nastoupila do práce cca 14 dní hned po škole Přitel skoro vše plati :oops: já se na nic pomalu nezmůžu malokdy zaplatim kino bazen apod přitel to plati časteji vše mi koupí Čekam na výplatu z prace už je mi trapně se nechat od něho živit nejradši bych se propadla hanbou ale po mé vyplatě ji bude chtit hned celou :oops: nevim co a jak

Tak najemne a energie se domluvte ze budete platit napul a je to ne? Na ostatnich vecech, kino atd. uz tak nezalezi, jednou zaplati on, podruhe ty..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.6.17 17:50
@tessa2323 píše:
Uz si s tim rypanim trapna :P

mě to baví

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
8.6.17 17:50