Reklama

Dřívější menstruace a první antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petra.nov198
Nováček 4 příspěvky 09.08.18 09:08
Dřívější menstruace a první antikoncepce

Ahoj všichni
Byla jsem si pro svou první antikoncepci. Menstruaci jsem dostala o 6 dní dříve a tak jsem si vzala svůj první prášek antikoncepce. Po 5 dnech brání prášků jsem měla pohlavní styk. V příbalovém letáku je napsáno, že jsem chráněná od prvního prášku.
Mám stále strach a pozoruji se každou minutu jestli nejsem těhotná. Spíše bych potřebovala vědět váš názor na můj problém.
Prosím berte v potaz moje obavy. Je mi 17 a je to má první antikoncepce.
Děkuji vám :srdce:

Reklama

Reakce:

petra.nov198
Nováček 4 příspěvky 09.08.18 09:51

Vážně by mi váš názor na můj problém pomohl

Mirirouse
Kecalka 141 příspěvků 09.08.18 11:49

tak šance tam je vždycky, ale myslím si že můžeš být v klidu, nepanikařila bych zbytečně, antikoncepce je podle mě dost účinná :)

petra.nov198
Nováček 4 příspěvky 09.08.18 12:21

Mirirouse: já se také pořád uklidňuji :) Ale prostě, když to jsou první zkušenosti, tak se člověk hold bojí :nevim:

Mirirouse
Kecalka 141 příspěvků 09.08.18 12:37

chápu tvojí starost, ale buď v klidu, to by byla dost blbá náhoda že by se to hned na úplně poprvé povedlo :) :D když nic tak uvidíš za měsíc, kdy by měla přijít další menstruace, ale podle mě se nemáš čeho bát :hug:

petra.nov198
Nováček 4 příspěvky 09.08.18 13:04

@Mirirouse Poprvé to není a před dvěma roky jsem měla několikrát nechráněný sex a nic se nestalo. Tak si říkám, že teď když jsem se odhodlala brát antikoncepci, tak to musí být v pořádku :) A mockrát děkuji..už jen čekat na menses a bude dobře :hug:

Mirirouse
Kecalka 141 příspěvků 09.08.18 13:06

určitě bude, žádný zbytečný stres :hug: není vůbec zač, snad jsem tě alespoň trošku podpořila :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama