Dřívější menstruace při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 10:32
Dřívější menstruace při antikoncepci

Zdravím, je mi 18, půl roku jsem brala antikoncepci diecyclen a poté přešla na belaru, u které teď dobiram třetí platicko. Menstruaci jsem ale dostala o týden dřív. Čím to může být? Je možné, že je to tím, že jsem 1 den zapomněla na pilulku a vzala ji o cca 5 hodin později než normálně? Mám po dobrání udělat pauzu nebo pokračovat? Předem moc děkuji za odpovědi

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 28.03.19 10:41

Tou jednou pilulkou by to byt nemelo. Treba ti tahle nesedi. Proc jsi prechazela na jinou? Kamosce asi po 2letech zacala antikoncepce delat neplechu. Krvaci pri ni porad, na pul roku vysadila a ted uz zas mesic krvaci :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 11:02

@1mila2 měla jsem po ní neustálé migrény i když mě předtím nikdy hlava nebolela.. Není to třeba tím, že selhala antikoncepce?

1mila2
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 28.03.19 11:06

Tomu moc neverim, udelej test a uvidis.
Ty beres 3platicka v kuse? To by mohlo vadit, ne kazda HA to zvladne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 11:16

@1mila2
Neberu 3 po sobě, dělám vždy sedni denní pauzu, ještě mě napadlo, že si tělo teprve zvyká, když ji beru teprve 3 měsíce. Každopádně, není to nic neobvyklého nebo spátneho, že?

Váš příspěvek
Reklama