Drobné krvácení po styku

Anonymní
30.7.20 10:17

Drobné krvácení po styku

Dobrý den,
ráda bych si přečetla zkušenosti jiných, třeba mi někdo poradí. V lednu jsem poprvé drobně zakrvácela po pohlavním styku. V únoru jsem mazala na gyndu, LBC cytologie v pořádku, USG dělohy, vaječníků a malé pánve v pořádku. Pak byl klid a včera se mi krvácení objevilo znovu. Je mi 40 let, nikdy dříve se mic takového nestalo, jsem z toho rozhozená. S ovulací to nesouvisí. Další návštěvu gynekologa jsem objednala na konec srpna, má dovolenou.
Máte prosím někdo podobnou zkušenost? Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.7.20 10:32

Ahoj, tak já jsem úplně stejná věková kategorie a stalo se mi to samé. žádný extra divoký sex a malinké špinění. Ale začalo se u mě objevovat i ovulační krvácení. Nikdy jsem nic takového neměla. Letěla jsem na gyn, všechna vyšetření také v pořádku. Gyndařka mě tedy velmi uklidnila, řekla, že co se děje po čtyřicítce s menstruačním cyklem, je někdy opravdu divočina. Mě i zkoumala tu ovulaci a někdy to je 11 DC, někdy 14DC, někdy 18 DC, takže já jsem si nejdřív ani nemyslela, že to může být ovulační, když je to třeba až ten 18. den. Třičtvrte roku jsem vedla podrobný kalendář. Ona řekla, že rozhodně může. že tím tělo dává důrazně najevo, že je ještě plodné a že už je vlastně nejvyšší čas na početí (nezáleží na tom kolik už máš dětí). A prý se to může ještě i zhoršovat, různé takové špinění apod.
Důležité je, že máš vše po kontrole v pořádku. Jsou to holt hormony :nevim:. takže myslím, že jsi na tom stejně jako já a můžeš být klidná :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
30.7.20 10:34

Mne se to stávalo při intenzivnejsim a více vašnivějším sexu. Myslím, ze se to cele dole muže víc prokrvit nebo muže prasknout nějaká cévka.
Stalo se mi to asi 2×. Je mi 26.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
30.7.20 11:13

A

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.20 11:15

@Pohodovka2019 taky jsem si říkala, jestli se moje tělo nepřipravuje na přechod 😄. Ale máte pravdu, celá funguju jinak. Pred MS bolest prsou, někdy MS silná, jindy ne, cyklus 25 - 34 dní. Nejsem na to zvyklá, ale holt asi stárnu. Samé novinky. Moc děkuji za příspěvek.

• Citovat
  • Nahlásit
30.7.20 12:18
@Anonymní píše:
@Pohodovka2019 taky jsem si říkala, jestli se moje tělo nepřipravuje na přechod 😄. Ale máte pravdu, celá funguju jinak. Pred MS bolest prsou, někdy MS silná, jindy ne, cyklus 25 - 34 dní. Nejsem na to zvyklá, ale holt asi stárnu. Samé novinky. Moc děkuji za příspěvek.

Přesně, jako bych to byla já. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama