Druhé těhotenství (nevolnosti)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miskaa91
Stálice 60 příspěvků 01.03.19 14:26
Druhé tehotenstvi(nevolnosti)

Ahoj, jsem v 6tt tehu. Potřebuju nákou radu jak se na chvíli zbavit nevolnosti. U dcery sem tohle neměla, takže neznám proto budu ráda za každou radu…Už od rána my je od žaludku blbé mám hlad i nechuť když se najím chvíli my je ok pak to zas přijde hrůza:( sem z toho na nervy nemůžu pořádně nic dělat!

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 01.03.19 14:28

A co chceš dělat, jak máš staré dítě? S tou nevolností toho asi moc neuděláš

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 01.03.19 14:32

Moc toho nejde dělat. Můžeš zkusit ledovou colu, zazvorova lízátka, každému sedne něco jiného. U mě byl základ i přes všechnu nevolnost se premoct a něco do žaludku dostat, když byl úplně prázdný bylo mi podstatně hůř.

sandra.ch
Povídálka 39 příspěvků 01.03.19 14:33

Já si kupovala lízátka na nevolnosti v lékárně. Docela mi to pomáhalo,ale kamarádce nepomohlo vůbec nic. Musela vydržet.

Miskaa91
Stálice 60 příspěvků 01.03.19 14:51

Mám 6tiletou dceru..jendo sebe jídlo dostanu chvíli my je dobře, a zachvily znova žaludek ni hrůza.. zkusím to colu teď když si krknu jemi trochu lépe a zachvily znovu :potlesk:

milktea
Kecalka 483 příspěvků 01.03.19 14:52
@Miskaa91 píše:
Ahoj, jsem v 6tt tehu. Potřebuju nákou radu jak se na chvíli zbavit nevolnosti. U dcery sem tohle neměla, takže neznám proto budu ráda za každou radu…Už od rána my je od žaludku blbé mám hlad i nechuť když se najím chvíli my je ok pak to zas přijde hrůza:( sem z toho na nervy nemůžu pořádně nic dělat!

ahoj, mě sice není asi tak špatně, funguju, ale ten hlad/nechuť mám taky, jsem v 5+1tt, snažím se jíst malé dávky častěji (když jím víc, bolí mě hned žaludek) a spíš sladké pečivo (ráno), ovoce a polévky, tepelně upravenou zeleninu nebo jogurt, všechno jen v malém množství a častěji..

Miskaa91
Stálice 60 příspěvků 01.03.19 14:58

@milktea také spíše jim V malém množství i oběd si dám někdy na dvakrát moc toho do sebe nedostanu ale jim pak castejs…

milktea
Kecalka 483 příspěvků 01.03.19 15:08

@Miskaa91 a když si vzpomenu, jak jsem byla žravá :mrgreen:

Markéta N.V.
Kecalka 475 příspěvků 01.03.19 15:22

Holka na to musis prijit sama co ti udela lip. Me nepomohlo absolutne nic a trvalo to od 8tt do konce 15tt. Preju ti at mas do 12tt pokoj nebo at brzy prijdes na to co ti pomaha :)

Miskaa91
Stálice 60 příspěvků 01.03.19 21:01

Tak Sem si dnes koupila ty lizatka a zatím o něco lepší ale mám po nich hlad :D no já tohle neznám mě u první dcery nic nebylo od začátku až do konce jedla sem o sto šest :) a nic jen mě palela žaha a pribrala sem 33kg..Tak teď doufám že tolik už nenaberu! Mam stitnou zlazu no tak člověk fakt neví z čeho mu je zle :nevim:

Echt Kelišová 9493 příspěvků 01.03.19 21:05

@Miskaa91 zle ti je z hormonu :D hormon hcg způsobuje ty těhotenske nevolnosti, na to nemusíš mít žádnou další diagnózu ;) tak třeba teď aspoň tolik nenaberes, mě jak bylo zle tak sem v první polovině jenom hubla, tak aspoň nějakou výhodu to má, že člověk nekontrolavatelne nenabírá :lol:

Miskaa91
Stálice 60 příspěvků 01.03.19 21:43

@Kriss Tina no to jo :) aspoň tak…no snad my ty lizatka vydrží a nebude tak zle už se těším až budu více týdnů a budu si jen to tehu užívat :blush:

Echt Kelišová 9493 příspěvků 01.03.19 21:51

@Miskaa91 no to taky záleží ne jedinci, já sem 28tt a ještě sem si užívat nezačala, špatně je mi pořád a k tomu klidový režim a nuda, jak sem zavřená doma :mrgreen:

Miskaa91
Stálice 60 příspěvků 02.03.19 08:33

@Kriss Tina no tomu věřím… ach joo

Miskaa91
Stálice 60 příspěvků 02.03.19 08:39

Nejhorší je na tom že já hned co ráno otevřu oči my je blbé…je dobre rano hned ještě v posteli něco zakousnout, ale to já nemůžu pac beru na lacno prášek na stitnou zlazu a až po 30min se mužů najíst…Hrůza :roll: tak to vždy aspoň vyležím tu chvilku z otevřeným oknem ale když odnáším malou do školky hrůza :( celou cestu my je zle..

Váš příspěvek
Reklama