Druhé, třetí botičky

10166
14.7.13 10:55

Druhé, třetí ... botičky

První botičky jsem koupila páskové. Jenže bylo i ošklivo, zima, mokro, tak jsem koupila i plné. Jenže už z nich vyrůstá a musím koupit další botičky. Zjistila jsem, že spousta maminek má pro dítě vždy jen jedny botičky - pouze páskové nebo plné. Původně jsem myslela, že koupím rovnou páskové i plné. Ale teď si říkám, jestli nekoupit pouze ty páskové? Další věc jaké.
Líbí se mi:
Pegres 1201 (nevím, jestli by jí seděly, nezkoušela jsem to)

Zatím měla vždy značku Essi, zkoušela jsem jí
Essi 3040
Essi 1034 bordo
Ty s prázdnou špičkou mi přišlo, že jí sedí líp, ale přijde mi, že je lepší mít plnou špičku.
Mají ve více barvách, tam kde bych je koupila, mají myslím dvě barvy.

Budu ráda za zkušenosti a rady, jaké se vám líbí, nelíbí. Chtěla jsem dát odkazy na ty boty, ale nešel mi pak odeslat dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
14.7.13 11:04

Sandálky by podle mě měli být co nejdéle s plnou špičkou, aby si začínající chodec neukopnul prstíčky.
Já jsem prvnímu koupila sandálky a pak jedny úplně obyčejné botičky v deichmanovi asi za 200, zkrátka jen proto, aby kdyby botičky počůral/bylomokro nebo jiný důvod dočasné nenositelnosti botičky, tak aby měl náhradní. Druhý pak měl jako náhradní boty boty po prvním, jen pro jistotu, občas se boty promočili.
Třeba na píšek je blbé mít sandále, leze to do nich a moje děti furt chodili, ať jim to vysypu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
14.7.13 11:06

Synovi je 16 měsíců a máme sandále, plné boty a pak hadrové kecky na zahradu a písek. Takže troje boty. A na chalupě nakonec na ven nosí bačkory. Takže čtvery :) Na zimu budu kupovat asi dvoje boty, jedny jakže na lepší a jedny nějáké spíš sněhule nebo něco takového, do sněhu. Myslím, že jedny boty jsou málo, zlášť letos jen se sandálema bys určitě nevyšla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
14.7.13 11:08

Jo a sandále jsem pořád chtěla také s plnou špičkou, protože jsem se bála ukoplého palce, syn začínal teprve chodit. Nakonec jsme pořídili otevřené sandále, jen na dva pásky, bez špičky. A spokojenost. Zatím se nijak nekopl a lítá v nich jak drak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
14.7.13 11:12

Já mám dvouleté dítě, ale má boty troje, všechny kotníkové, aktuálně Superfit a Fare. Sandálky kupuji vždy s plnou špičkou. Osobně se mi líbí víc ty nekryté, nicméně je pro mě důležitější to, aby si někde neukopl palec, lítá kolikrát jak pometlo. Pak má kožené celoročky, poprvé na sucháč (a už zatím nikdy, tkaničky jsou pro mě mnohem lepší, protože mu to na té noze lépe stáhnu a lépe mu sedí) a pak máme tenisky na písek, na hřiště, na odrážedlo… Chodit začal loni v létě, to si vystačil akorát se sandálkama, na podzim jsme pak kupovali celoročky a další boty s goretexem na zimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
14.7.13 11:35

My máme sandálky i plné. Obojí kotníčkové, sandálky s plnou špičkou. Dávám podle počasí. Když je teplo na sandálky a jdem na písek, tak na písku zouvám a malá tam běhá bosa (a má tak rehabku zadarmo 8) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
14.7.13 12:37

Můj syn má taky dvoje boty sandálky od Santé a kotníčky od Fare

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
14.7.13 12:42

Dcera ma taky dvoje body - sandalky s plnou spickou a plne boty a davam dle pocasi, i na pisek je nosi a nevadi ji to, dle potreby vysypavam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6381
14.7.13 12:43

Můj syn má sandálky Santé s plnou špičkou, kecky Fare na písek, kožené plné Fare do města a crocsky k bazénu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
14.7.13 13:14

Syn měl také vždy dvoje minimálně - sandálky s plnou a pak normální, doteď kotníčkové všechny, na zimu měl dokonce troje :roll: ale to měl i z Lidlu Lupilu, to se pak už nedá kupovat všechny „lepší“. Momentálně má Pegres kotníkové plné, když je hnusně, dvoje sandále, croscy, Nike jako tenisky a pak ještě jedny :roll: Holiny nepočítám. Obdivuji děti, co vydrží s málo botkami, snad mi to dcera vynahradí :lol:
A až začne jezdit venku na odrážedle, tak doporučuji fakt dávat nějaké „obyč“, to byly během týdne nepoužitelné 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
14.7.13 13:19

Momentálně má tenké kotníčkové fare a bačkůrky (víceméně záložní nebo na zahradu-voda, počůrání, a na prostřídání když jsme celý den venku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
14.7.13 13:40

Starší má momentálně holiny, crocsíky, sandálky na parádu (bez špičky), sandálky na kolo (špičkou), kecky do školky, kecky hodobóžový, bačkory. Na baráku ještě holiny, crocsíky, kecky.
Mladší má holiny, croc., sandálky- už na výhoz, odpo jdem shánět nové, kecky. Na baráku totéž, co ségra, plus na ní čeká asi milion bot po starší :roll: Starší toho nakupuju dost, protože něco se zlikviduje a co ne, putuje k mladší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
14.7.13 14:35

Tak na léto jsou dobré sandálky i plné boty např. na písek. My máme sandálky Sante, jsou super naprosta spokojenost. A na ven teď Superfit botky, ale už z nich vyrůstá..tak se musím poohlídnout po nějakých jiných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama