Druhorodičky TP květen 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 04.10.14 22:30
druhorodicky TP Kveten 2015

Ahojky maminky zakladam tuhle diskuzi pro naše budoucí kvetnatka. Pro zdileni starosti radosti těžkostí tak prosím pište :) budu moc ráda hlavně všem krásné tehu a hlavně hodně zdraví.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
michee
Závislačka 3589 příspěvků 04.10.14 22:33

Koukam, ze mame podobne stare prvni detatko :-) a druhe snad bude zacatkem května :-)

zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 04.10.14 22:37

@michee Ahojky :) no to jo :) ještě že by jsme byli obě z prahy a mužem zajít na kafcooo :) no já jsem dneska začala sedmi týden ale mám trošku strach na už ještě nebilo vidět srdíčko před týdnem tak v pondělí jdu zase snat už bude vše ok z priznakama to mám taky nějak jinak u maliho jsem měla snat úplně všechno a teď mě akorad občas zabili břicho a trošku citlivá prsa a dnes jsem dva krát zvracela jinak nic vůbec nic tak snat to bude ok na začátku 6 tt jsem měla hcg 2400 tak snat to je ok první jsem rodila císařem :/ a co ty? Jinak já jsem Dada

michee
Závislačka 3589 příspěvků 04.10.14 22:44

@zizalka20 z Prahy bohuzel nejsem, jsem z Opavy, trosicku z ruky na kafe ;-) ja jsem ted 8+6 a zatim snad dobry, 2 tydny zpet jsem mela problemy, tak jsem na utrogestanu a mela bych mit klid, ale s tim malym sidlem doma nevim nevim!! Nemela bych ho zvedat, at nekrvacim, ale to proste nejde. Tatinek nam casto odjizdi na sluzebky, bydlime v baraku bez vytahu v poslednim patre, takze schody sice maly zvlada, ale nekdy se sekne a musim ho nosit. Jinak tehu priznaky - celkem pohoda, ja se fakt moc nepozoruju, jen je mi blbe po tom utrogestanu, coz doufam brzo prestanu brat a bude klid :-)

zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 04.10.14 22:53

@michee tak snat budeš brzi ok :* no s tím sídlem mi povídej ten náš je tak šílené hiperaktivni že to fakt nejde mít klid a to já mám taky ležet protože mám ještě do toho cystu což mám úplně hrozně veliký strach no snat to bude ok a jak si rodila první? No opava je dost z rukyale to neva zkušenosti a pokec se vzdycky padne dobře :*

michee
Závislačka 3589 příspěvků 04.10.14 23:02

@zizalka20 prvni porod byl v pohode, teda vyvolavany, ale v ramci moznosti byl v klidu, bez komplikaci, takze doufam, ze druhy nebude tak dlouhy a bolestivy. Ted mam navic jeste nejaky nalez na cipku, takze si musim co nejdrive obehat doktory, dokud to jde, coz je dost slozite, kdyz manzel je porad pryc a maly nechce byt hlidan, nastesti chodi do skolky, takze se snazim si vse davat na ten cas, ale ne vzdy to jde. Jinak predani zkusenosti je dobre :-) v mem okoli nikdo zatim nechce mit druhe ditko, takze nemam s kym probirat druhe tehu, nehlede na to, ze to nikdo z okoli nevi :-) planuju to vyzradit az v listopadu, tak doufam, ze do te doby nepriberu :mrgreen: Jinak klidne si muzem napsat SZ, at tady nepisem romany ;-)

zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 05.10.14 00:08

@michee já jsem asi debilek ale ty zkratce sz nechápu nějak mi to nedochází já pořád píšu přes mobil tak mi to někdy trvá :) no moje první tehu v poho až na ty obtíže palm vysoký tlak preepklampsie neboť jak se to píše jsem byla na hranici a malý se narodil kvůli tomu o tři týdny dříve :/ ale zvládli jsme to byl to císař ale vše bylo tak rychlý že na jednou byl u mě :) ty už ho máš ve školce? To jde tak brzi? Náš tatínek je taky pořád v práci takže taky to mám složité babičky nám nehlidaji nemají jaké a taky jsem na vše sama…ale tak vše se dá zvládnout když chceš vid :) no já se trošku toho druheho tehu bojím ale snat to bude ok :) a co máš a tím cipkem jestliže se můžu zeptat

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 05.10.14 00:21

Ahojda, taky cekam druhe mimco zacatkem kvetna :-) uz tu jsou dve zamcene skupiny s kvetnatky…

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 05.10.14 02:12

Ahoj holky, taky cekam druhe v kvetnu :mavam:

zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 05.10.14 14:47

Ahojky holky vytam vás v diskuzi doufám že se vám tady bude dobře psát :) a snat pochytame zkušenosti

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 13.10.14 13:54

Rada bych se k vám přidala. TP 21.5.2015 :mavam:

Kačabina
Nováček 1 příspěvek 14.10.14 13:28

Ahojda holky, tak my také čekáme druhé dítko, termín je v pulce května. Nějaký zkušenosti by se mi taky hodily, tady nemám s kým pokecat a hlavně to zatím nikdo neví :)

zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 15.10.14 13:49

Ahojky holky tak jak jde tehulkovani? :) no mě je každý den špatně prostě není dne abych neblinkala lizu loutka se zázvoru snažím se jíst 7 krát denně po kalich porcich a stejně prostě mazec…příští týden v pondělí jdeme na ultrazvuk bohužel mě znovu sledují v nemocnici…a ten napsaly dablik začíná vystrkovat růžky taky jsem zvědavá jak tohle zvladnwm :)

veke
Nováček 1 příspěvek 20.10.14 09:19

Ahoj, TP konec května a čekáme také druhé. Ráda se tady s vámi budu dělit o zkušenosti

ema.karolinka
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 26.10.14 21:59

Ahoj maminky! :mavam:
Také čekáme druhého potomka, termín máme 23.5.
Máme doma už Tobiáška a ten je v červnu 2013, takže od sebe budou necelé 2 roky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >