Držák na mobil do auta

5.10.20 22:49

držák na mobil do auta

Ahoj, mám problémy s držákem na mobil v autě. Mívala jsem takové držáky na sklo, několikrát mi to spadlo a dokonce se i rozbil, mobil naštěstí ne. te´d mám držák do klimatizace, ale taky není stabilní. Navíc mi na mobil svítí sluníčko, nebo ne přímo sluníčko, ale prostě jas nestačí a na obrazovku není jasně vidět. takže v tuto chvíli si dávám mobil do přihrádky vedle řadící páky (mám fabii), kde na to je taky blbě vidět. tak prosím o tipy na opravdu stabilní držáky, které vydrží (skoro) napořád. dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1434
5.10.20 22:52

Tak asi blbý držák, já mám na větrací mřížku a drží dobře, zkus změnit výrobce/značku. Někomu na palubě drží i nanopodlozka, ale čitelnost mobilu bude asi mizerná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
5.10.20 22:58

Ahoj, urcite drzak Swistenn :) je neuveritelny, stoji okolo 200kc a hlavne vymakanej… na zadek telefonu si nalepis takovej plisek nebo ho vlozis mezi telefon a kryt a pak to jen prilozis na drzak a hotovo… mam ho v aute, denne ho z drzaku sundam minimalne 50× a drzak vubec neprekvapi zadna dira na silnici ani tankodrom :D drzi vazne jak ma, telefon se nehne a navic nemusis porad manipulovat s drzakem… jen prilozis a drzi :) a ze skla mi na mou dusi nikdy nespadl - a ze jsem jich za ta leta vyzkousela hodne a nekolikrat zvedla spadly telefon z podlahy auta a na skle pavouk… :zed: :zed: :zed: tenhle mam uz pres 3 roky a jiny bych neporidila, je vazne topovej ve vsech ohledech :) a ma ho i muj chlap, ktery tez je cely den za volantem :) prikladam obrazek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
5.10.20 23:00

Jinak tenhle se dava na sklo, pripadne na palubku, me vyhovuje nejvic, ale vim, ze od tyhle firmy delaji i do mrizek na topeni :) pak je na vkusu, co ti vic vyhovuje, me telefon nedaval to, ze z vetraci mrizky kdyz jsem zatopila byl prehratej a odesla mi baterka.. koupila jsem na sklo a fakt pecka :) hlavne, nemusis to oslintat a pak placnout na sklo, ma to na tom drzaku takovej gel, kterej to na skle upevni a vazne perfektne na skle drzi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat