držte palečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.11.02 12:01
držte palečky

Ahoj všichni.Dneska jedu ke svému lékaři,s manželem-doprovod.držte palce,at je to,jak chceme.Vyšel pozitivní test,tak musím věřit.Verča

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  28.11.02 12:09
držte palečky

Mačkám ti palce (a snad i mimísek v bříšku) a těšíme se na přírůstek!

Hanka, 26.t.t.

Anonymni  28.11.02 16:04
držte palečky

Držím palečky, přece jen pomalu a jistě další a další z nás čekatelek postupuje do kategoria „těhulek“.

Já to štěstí zatím neměla - ani po 2 letech a pár měsících.

Tiše závidím a přeji móóóc a moc štěstíčka.

Dej vědět at nás to taky povzbudí na naší dlouhé cestě…

Ahojki dandy :wink:

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 28.11.02 16:33
držte palečky

Verče, vše nejlepší k pozitivnímu testu a hezké a zdravé miminko a ať je vše tak jak má být.

Dandy, chtěla jsem se Tě zeptat, jestli můžu v čem je u Vás „zádrhel“, že to tak dlouho trvá ? Jestli nechceš nemusíš mi samozřejmě odpovídat. Ptám se, jelikož já jsem samozřejmě taky brala několik let HA, tak jestli to není z toho. Alča

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 28.11.02 16:35
držte palečky

Verče, vše nejlepší k pozitivnímu testu a hezké a zdravé miminko a ať je vše tak jak má být.

Dandy, chtěla jsem se Tě zeptat, jestli můžu v čem je u Vás „zádrhel“, že to tak dlouho trvá ? Jestli nechceš nemusíš mi samozřejmě odpovídat. Ptám se, jelikož já jsem samozřejmě taky brala několik let HA, tak jestli to není z toho. Alča

Anonymni  29.11.02 08:18
držte palečky

Ahojki do Prahy!

Díky za optání, problém by u nás údajně neměl být nikde-v centru nám nic konkrétního a podstatného nenašli (před víc než rokem). Po 2.neúspěšném IVF jsem začala v životě měnit k lepšímu vše co se dalo, začala cvičit Mojžíšovou, naplánovali jsme si dvě báječné dovolené a po těch pár měsících pozitivnějšího života léčitelé taky zkonstatovali, že vše je ok.

Ted na podzim se zřejmě skutečně nějaké výsledky „snažení“ začaly objevovat, domnívám se, že se nám počátky těhot. už víckrát podařily, ale jaksi se to zatím nikdy ještě neudrželo.

Nechci zoufat, snad máme naději.

Ted bychom měli začít v jiném centru, kde nám snad konečně pomůžou.

Dle mě to chce jen vysledovat ovulaci a pořádně podpořit 2.fázi.

Léčitelé říkají, že to bude dobré, tak věřím, akorát už to začíná být příliš dlouho. Je to paradoxní, i když u nás není zřejmý zádrhel, stejně pořád nic, ale přece, první náznaky už jisté byly, tak už to někdy přece snad vyjít musí.

Pěkně to ale člověka zmáhá.

Ale, věřit se musí, sice čas neúprosně utíká a u mě začíná být už pozdě.

Tak nám držte palce, at nám dobře dopadne 2. start v jiném centru.

A co u vás? Vypadá to nadějně s léčbou?

Zdravím všechny čekatelky i právě potvrzené těhulky.

Dandy :wink:

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 04.12.02 12:39
držte palečky

Ahoj Dandy,

držím Ti moc a moc palečky při Tvém 2.startu jak sama píšeš.To je super, že máš takhle moc pozitivní postoj. Já bych to asi nevydržela, ale co má člověk dělat … doufat. Někde jsem četla, že co si člověk moc přeje, že se vyplní :))

Píšeš, že to chce vysledovat správnou ovulaci a druhou fázi ?? Co tím myslíš - druhou fázi? Jestli se ptám moc nezkušeně, tak promiň, ale my jsme se teprve rozhodli, že chceme mimčo,tak ještě nemám moc zkušeností.

Jak jsi poznala, že se Vám už málem těhotenství podařilo, ale neudrželo se to, jak píšeš ? Já si myslím, že Vám to teď určitě vyjde. Ostatně už byste si to zasloužili po tak dlouhé době. Takže přeju hoooooodněěěěě štěstíčka. Alča

Anonymni  05.12.02 13:24
držte palečky

Čau Alčo i ostatní!

Moc díky za všechna ta povzbuzující přáníčka, brzké 2 čárečky přeju i Tobě bez těch dlouhých x-měsíců snažení, které my stále ještě nemáme za sebou.

Snažím se to zvládat optimisticky, ale občas přijdou děsně bezmocné zoufalé dny, kdy jsem na dně a má psychika se zřejmě rázem odrazí i v na dalším neúspěchu. Člověk pořád bojuje především sám se sebou, jenže ono se na to vážně nedá totálně „vykašlat“ (zvlášť když ještě nejsme až tak staří a navíc lékaři i léčitelé i kartářky a astrologové-to jsem toho vyzkoušela - tvrdí, že to bude dobrý, že budeme mít dokonce 2 miminka).

Tak bojujem, jak se dá, ještě že to partner bere zcela optimisticky a vždycky mě podrží a vše vůbec snáší a bere tak bezvadně. Jsem mu moc vděčná.

Tou podporou 2.fáze cyklu mám na mysli, že je taky důležité, aby se vytvářela dostatečně velká děložní výstelka, aby se oplozené vajíčko mohlo hezky uhnízdit. Prý se odebírá vzorek endometria. Při 2 IVF pokusech jsem ji zřejmě (si myslím) neměla zcela ideální, musela jsem brát vyšší dávky hormonů - Utrogestan a náplastě Estraderm.

Přeju hodně štěstíčka ať jsme všechny brzičko šťastné těhulky.

Ahojki Dandy :wink:

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 05.12.02 14:15
držte palečky

Dandy a ostatní čekatelky,

už se moc těším až se sejdeme v deníčku, kde si budeme povídat jen a jen o miminkách :))) Alča

Anonymni  06.12.02 13:51
držte palečky

Čauki!

Taky jsem natěšená, až to skutečně přijde, akorát mi to připadá jako neskutečný zázrak - potkává to všechny kolem, jen nás to štěstí jaksi pořád obchází...... ale, asi to není jen tak - vždyt díky tomu je dnes ze mě jiný člověk, než když jsme se snažením začínali.

Tak at jsme brzy všechny vytouženě nastávající maminy.

Ahojki dandy :wink: :wink:

Jani
Nováček 3 příspěvky 07.12.02 18:36
držte palečky

Ahoj všichni,

všem přeji ať se brzy dočkají. Já jsem také čekatelka, stále nic. Pořád všude čtu, že nejlépe na nic nemyslet a ona mímo přijde samo, ale jak to udělat nevím. Nejde to. Máte nějaký nápad. Díky

Milan
Nováček 4 příspěvky 17.12.02 14:29
držte palečky

Ahoj Dandy, můžu se zeptat, ve kterém centru jste mělli první 2IVF pokusy a kam nyní přecházíte?Taky s tím mám určité zkušenosti…

SUNNY
Nováček 6 příspěvků 01.01.03 21:25
držte palečky

děvčata,

nevěšte hlavu.Já jsem teď ve 27.týdnu.A podařilo se nám to až na druhý pokus IVF.A musela jsem brát šílené množství prášků hormonů celých prvních 12 týdnů těhotenství.Taky moje děložní sliznice nespolupracova­la.Ale těch 2,5 roku čekání a pokusů a vyšetření bych nikomu nepřála.

SUNNY

Anonymni  01.01.03 21:34
držte palečky

Ahojki!

Dík za otázku, ale nechci tady veřejně zmiňovat žádné centrum, je to naše zkušenost - náš případ.

Po víc než roce snažení jsme nechtěli dál jen zkoušet, tak jsme přistoupili na IVF. Jenže s odstupem času jsme se dozvěděli, že my rozhodně nejsme ten pár (2 ze 100), který by to musel řešit umělým oplodněním. Tak jsme vlastně zbytečně vyčerpali 2 pokusy.

Snažíme se téměř 2,5 roku, jsme oba zcela zdrávy a jediné, co nám dává sílu a naději je ujištění od léčitelů, že rodinu skutečně mít budeme.

Přeju všem pevnou výdrž, neumírající naději a víru, že se to jednou skutečně vyjde.

Přeju všem ty nejpříznivější konstelace hvězd a celého vesmíru nejen v roce 2003.

Dandy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama