Reklama

Duch na tt v limitu

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 08:23
Duch na tt v limitu

Hezké nedělní ráno holky,
i já se přidávám s dotazem. Dnes 2 dny zpožděná ms. Před čtyřmi dny růžové až světle hnědé špinění. Jedná se o Mamatest z dnešní ranní moči a duch se objevil v limitu, tak jak je napsáno v pokynech. Holky myslíte, že by to mohlo být pozitivní nebo spíše vadný test a jedná se pouze o rysku? Moc Vám všem děkuji za odpovědi. Zatím anonymně, zatím nechci, aby někto věděl, že se snažíme a že takhle šílíme s testy :-D

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10392 příspěvků 22.04.18 08:27
@Anonymní píše:
Hezké nedělní ráno holky,
i já se přidávám s dotazem. Dnes 2 dny zpožděná ms. Před čtyřmi dny růžové až světle hnědé špinění. Jedná se o Mamatest z dnešní ranní moči a duch se objevil v limitu, tak jak je napsáno v pokynech. Holky myslíte, že by to mohlo být pozitivní nebo spíše vadný test a jedná se pouze o rysku? Moc Vám všem děkuji za odpovědi. Zatím anonymně, zatím nechci, aby někto věděl, že se snažíme a že takhle šílíme s testy :-D

Ducha vidím na druhé fotce. Není nic jednoduššího, než se otestovat zase zítra. Mělo by to sílit.

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 22.04.18 08:28

Ano, je tam dost viditelný duch.

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 22.04.18 08:34

No, já si asi zajdu na oční 8o. Ale to že tam nic nevidím, neznamená že tam nic není. Zkus test za 2 dny a budeš mít větší jistotu.

Ada22
Kecalka 475 příspěvků 22.04.18 08:48

To vypadá nadějně. Zkus za dva dny to už by měl být jasnější.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 22.04.18 09:09

Podle mě je to pozitivní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 09:45

Asi opravdu vidím to, co bych vidět chtěla, ale mám to vsugerované. Ten druhý obrázek jsem více přiblížila a označila. Nevím, manžel tam taky nic nevidí :zed: (zakladatelka)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 09:46
@Anonymní píše:
Asi opravdu vidím to, co bych vidět chtěla, ale mám to vsugerované. Ten druhý obrázek jsem více přiblížila a označila. Nevím, manžel tam taky nic nevidí :zed: (zakladatelka)

Sona73
Stálice 99 příspěvků 22.04.18 09:49
@Anonymní píše:

Ano, je tam duch. Přeji ať sílí. :)

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 22.04.18 10:32

Taky vidím… Otestujte za 2dny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 10:36

Já bych si tak moc přála, aby to už vyšlo (více jako 1,5 roku snažení). Spíše mě zaráží, že toto ukázal jen Mamatest, druhý typ testu (taky 10) neukázal vůbec nic.

lachtanice86
Kelišová 5748 příspěvků 22.04.18 10:52

Zkus za 2 dny znovu. Stejnou značkou testu a měl by sílit.

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 22.04.18 14:09
Duch

Ahoj holky, moc se omlouvám ze píšu sem, ale dnes jsem našla úhel stránku, zaregistrovala se a mužu vám napsat až po 12 hod. Jenže já už jsem z toho taková nesva. :roll: Nepřišla mi menstruace, mám ji tak 29-30DC, dnes je to 37DC a stále nic, včera jsem si dělala test a vykreslit se tam slabý duch a já nevím co si o tom myslet :( Mate někdo zkušenost? Cely ten týden, mám silné bolesti prsou, tlak v podbrisku a občas mi tak jakoby pichne. Každý den mi bylo v práci špatně, ale jen takové navaly. A pak večer doma znova :( Nechci si vsugerovavat, ze by tam špunt mohl být, ale moc by mě zajímal vás názor. :) Děkuji moc předem a ještě jednou se omlouvám, ze se sem takhle přidala s moji otázkou. :oops:

Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 08.06.18 05:39

Dobre ranko holky. Uz jsem tady zase :lol: ale nemam se komu sverit zatim :roll: :roll: jen by me zajimalo jestli uz by bylo neco videt na digi testu clear blue? :think: :think: a jeste jedna vec po zaschnuti mi prijdou ty carky dost slaby ale vsechny byly v limitu tak snad to nic neznema. Dekuji za reakce. Byl by to totiz zazrak kdyby se to fakt povedlo :dance: :lol:

Russet
Extra třída :D 10392 příspěvků 08.06.18 05:43
@Réza 26 píše:
Dobre ranko holky. Uz jsem tady zase :lol: ale nemam se komu sverit zatim :roll: :roll: jen by me zajimalo jestli uz by bylo neco videt na digi testu clear blue? :think: :think: a jeste jedna vec po zaschnuti mi prijdou ty carky dost slaby ale vsechny byly v limitu tak snad to nic neznema. Dekuji za reakce. Byl by to totiz zazrak kdyby se to fakt povedlo :dance: :lol:

Na dnešním je duch :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama