Duch na tt v limitu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.04.18 08:23
Duch na tt v limitu

Hezké nedělní ráno holky,
i já se přidávám s dotazem. Dnes 2 dny zpožděná ms. Před čtyřmi dny růžové až světle hnědé špinění. Jedná se o Mamatest z dnešní ranní moči a duch se objevil v limitu, tak jak je napsáno v pokynech. Holky myslíte, že by to mohlo být pozitivní nebo spíše vadný test a jedná se pouze o rysku? Moc Vám všem děkuji za odpovědi. Zatím anonymně, zatím nechci, aby někto věděl, že se snažíme a že takhle šílíme s testy :-D

Najdete v encyklopedii: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 6774 příspěvků 22.04.18 08:27
@Anonymní píše:
Hezké nedělní ráno holky,
i já se přidávám s dotazem. Dnes 2 dny zpožděná ms. Před čtyřmi dny růžové až světle hnědé špinění. Jedná se o Mamatest z dnešní ranní moči a duch se objevil v limitu, tak jak je napsáno v pokynech. Holky myslíte, že by to mohlo být pozitivní nebo spíše vadný test a jedná se pouze o rysku? Moc Vám všem děkuji za odpovědi. Zatím anonymně, zatím nechci, aby někto věděl, že se snažíme a že takhle šílíme s testy :-D

Ducha vidím na druhé fotce. Není nic jednoduššího, než se otestovat zase zítra. Mělo by to sílit.

Fjodorka
Extra třída :D 11032 příspěvků 22.04.18 08:28

Ano, je tam dost viditelný duch.

jary1
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 22.04.18 08:34

No, já si asi zajdu na oční 8o. Ale to že tam nic nevidím, neznamená že tam nic není. Zkus test za 2 dny a budeš mít větší jistotu.

Ada22
Kecalka 453 příspěvků 22.04.18 08:48

To vypadá nadějně. Zkus za dva dny to už by měl být jasnější.

karkarka
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 22.04.18 09:09

Podle mě je to pozitivní.

Anonymní  22.04.18 09:45

Asi opravdu vidím to, co bych vidět chtěla, ale mám to vsugerované. Ten druhý obrázek jsem více přiblížila a označila. Nevím, manžel tam taky nic nevidí :zed: (zakladatelka)

Anonymní  22.04.18 09:46
@Anonymní píše:
Asi opravdu vidím to, co bych vidět chtěla, ale mám to vsugerované. Ten druhý obrázek jsem více přiblížila a označila. Nevím, manžel tam taky nic nevidí :zed: (zakladatelka)

Sona73
Stálice 69 příspěvků 22.04.18 09:49
@Anonymní píše:

Ano, je tam duch. Přeji ať sílí. :)

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 22.04.18 10:32

Taky vidím… Otestujte za 2dny

Anonymní  22.04.18 10:36

Já bych si tak moc přála, aby to už vyšlo (více jako 1,5 roku snažení). Spíše mě zaráží, že toto ukázal jen Mamatest, druhý typ testu (taky 10) neukázal vůbec nic.

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 22.04.18 10:52

Zkus za 2 dny znovu. Stejnou značkou testu a měl by sílit.

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 22.04.18 14:09
Duch

Ahoj holky, moc se omlouvám ze píšu sem, ale dnes jsem našla úhel stránku, zaregistrovala se a mužu vám napsat až po 12 hod. Jenže já už jsem z toho taková nesva. :roll: Nepřišla mi menstruace, mám ji tak 29-30DC, dnes je to 37DC a stále nic, včera jsem si dělala test a vykreslit se tam slabý duch a já nevím co si o tom myslet :( Mate někdo zkušenost? Cely ten týden, mám silné bolesti prsou, tlak v podbrisku a občas mi tak jakoby pichne. Každý den mi bylo v práci špatně, ale jen takové navaly. A pak večer doma znova :( Nechci si vsugerovavat, ze by tam špunt mohl být, ale moc by mě zajímal vás názor. :) Děkuji moc předem a ještě jednou se omlouvám, ze se sem takhle přidala s moji otázkou. :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama