Duch na tt v limitu

Anonymní
22.4.18 08:23

Duch na tt v limitu

Hezké nedělní ráno holky,
i já se přidávám s dotazem. Dnes 2 dny zpožděná ms. Před čtyřmi dny růžové až světle hnědé špinění. Jedná se o Mamatest z dnešní ranní moči a duch se objevil v limitu, tak jak je napsáno v pokynech. Holky myslíte, že by to mohlo být pozitivní nebo spíše vadný test a jedná se pouze o rysku? Moc Vám všem děkuji za odpovědi. Zatím anonymně, zatím nechci, aby někto věděl, že se snažíme a že takhle šílíme s testy :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27700
22.4.18 08:27
@Anonymní píše:
Hezké nedělní ráno holky,
i já se přidávám s dotazem. Dnes 2 dny zpožděná ms. Před čtyřmi dny růžové až světle hnědé špinění. Jedná se o Mamatest z dnešní ranní moči a duch se objevil v limitu, tak jak je napsáno v pokynech. Holky myslíte, že by to mohlo být pozitivní nebo spíše vadný test a jedná se pouze o rysku? Moc Vám všem děkuji za odpovědi. Zatím anonymně, zatím nechci, aby někto věděl, že se snažíme a že takhle šílíme s testy :-D

Ducha vidím na druhé fotce. Není nic jednoduššího, než se otestovat zase zítra. Mělo by to sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
22.4.18 08:28

Ano, je tam dost viditelný duch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
22.4.18 08:34

No, já si asi zajdu na oční 8o. Ale to že tam nic nevidím, neznamená že tam nic není. Zkus test za 2 dny a budeš mít větší jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
22.4.18 08:48

To vypadá nadějně. Zkus za dva dny to už by měl být jasnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8009
22.4.18 09:09

Podle mě je to pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.18 09:45

Asi opravdu vidím to, co bych vidět chtěla, ale mám to vsugerované. Ten druhý obrázek jsem více přiblížila a označila. Nevím, manžel tam taky nic nevidí :zed: (zakladatelka)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.18 09:46
@Anonymní píše:
Asi opravdu vidím to, co bych vidět chtěla, ale mám to vsugerované. Ten druhý obrázek jsem více přiblížila a označila. Nevím, manžel tam taky nic nevidí :zed: (zakladatelka)
  • Citovat
  • Nahlásit
311
22.4.18 09:49
@Anonymní píše:

Ano, je tam duch. Přeji ať sílí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1839
22.4.18 10:32

Taky vidím… Otestujte za 2dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.18 10:36

Já bych si tak moc přála, aby to už vyšlo (více jako 1,5 roku snažení). Spíše mě zaráží, že toto ukázal jen Mamatest, druhý typ testu (taky 10) neukázal vůbec nic.

• Citovat
  • Nahlásit
13735
22.4.18 10:52

Zkus za 2 dny znovu. Stejnou značkou testu a měl by sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
22.4.18 14:09

Duch

Ahoj holky, moc se omlouvám ze píšu sem, ale dnes jsem našla úhel stránku, zaregistrovala se a mužu vám napsat až po 12 hod. Jenže já už jsem z toho taková nesva. :roll: Nepřišla mi menstruace, mám ji tak 29-30DC, dnes je to 37DC a stále nic, včera jsem si dělala test a vykreslit se tam slabý duch a já nevím co si o tom myslet :( Mate někdo zkušenost? Cely ten týden, mám silné bolesti prsou, tlak v podbrisku a občas mi tak jakoby pichne. Každý den mi bylo v práci špatně, ale jen takové navaly. A pak večer doma znova :( Nechci si vsugerovavat, ze by tam špunt mohl být, ale moc by mě zajímal vás názor. :) Děkuji moc předem a ještě jednou se omlouvám, ze se sem takhle přidala s moji otázkou. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
8.6.18 05:39

Dobre ranko holky. Uz jsem tady zase :lol: ale nemam se komu sverit zatim :roll: :roll: jen by me zajimalo jestli uz by bylo neco videt na digi testu clear blue? :think: :think: a jeste jedna vec po zaschnuti mi prijdou ty carky dost slaby ale vsechny byly v limitu tak snad to nic neznema. Dekuji za reakce. Byl by to totiz zazrak kdyby se to fakt povedlo :dance: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27700
8.6.18 05:43
@Réza 26 píše:
Dobre ranko holky. Uz jsem tady zase :lol: ale nemam se komu sverit zatim :roll: :roll: jen by me zajimalo jestli uz by bylo neco videt na digi testu clear blue? :think: :think: a jeste jedna vec po zaschnuti mi prijdou ty carky dost slaby ale vsechny byly v limitu tak snad to nic neznema. Dekuji za reakce. Byl by to totiz zazrak kdyby se to fakt povedlo :dance: :lol:

Na dnešním je duch :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama