7dpo a duch na 25mlU teste

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sandra533
Povídálka 15 příspěvků 19.04.18 13:50
7dpo a duch na 25mlU teste

Ahojte
Dnes ráno (7dpo) som si skúsila urobiť test, viem, že priskoro no na moje prekvapenie tam bol hneď v limite duch, a zostalo to tam stále aj po zaschnuti. Duch bol na teste s citlivosťou 25mlU. Hneď som si urobila aj test s 10mlU citlivosťou, ale tam nebolo nič.
Stalo sa vám už, že vám lepšie ukazoval test s nižšou citlivostou (25mlU)? Čítala som fóra, že sú spolahlivejsie ako tie 10kove.
Máte s tým skúsenosť?
Prikladám aj fotku…
Dakujem

Reakce:
Včelička992
Závislačka 3422 příspěvků 19.04.18 13:56

Ja mela ducha 8dpo a tehotna jsem byla, bylo to dost dni pred ocekavanou menstruaci, ktera nakonec neprisla. Tady si jen poctes od ostatnich proc testujes tak brzo, myslim si, ze je to kazdeho vec co si kdy dela, takze moje rada zni zkusit jinou znacku a za dva, tri dny zkusit znovu.

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 19.04.18 14:00

Je to dost brzo, nicméně zkus za 2-3dny citlivější a uvidíš.

morinka7
Kelišová 6910 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 14:01

Já měla slabou druhou čárku 9 DPO ;) Těhotenství to bylo :palec: Doporučuji taky za 2 dny zopakovat test ( stejnou značku ať vidíš zda sílí). Držím palce ať se MS nedorazí ;)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 19.04.18 14:02

Mě to dělá od ovulace par dní…zkoušej dál a uvidíš ;)

maaarkeeet
Kecalka 267 příspěvků 19.04.18 14:11

Něco tam vidět je ;) mohla jsi mít ovulaci o pár dní dříve. Zkus test znovu za 2-3 dny, nejlépe stejnou značku, nebo digital a budeš mít jistotu ;)

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 19.04.18 14:16

@Včelička992 @maaarkeeet @morinka7 Ďakujem. Skúsim určite, dám vedieť ako sa to vyvíja, robila som ovulacne testy, tak podľa nich viem, ze som dnes 7dpo, max 8dpo kedze som mala 2dni po sebe pozitivny ovu test, tak ratam radsej od posledného. :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 19.04.18 14:33

@sandra533 pocitej vždy od prvního pozitivního ovu testu. Takže 8dpo a to uz někteří stastlivci ducha mají 8) držím palce

lachtanice86
Kelišová 6654 příspěvků 19.04.18 14:42

@sandra533 já měla ducha 8dpo. Ale na všech testech. Nestalo se že by potom nebyl. Ale po testu jsem se jen bála že přes ms to nevydrží.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.04.18 15:30

Může být, ale s tímhle testem nemám dobrou zkušenost, měla jsem na něm opravdu viditelného ducha víckrát… Zkus za dva dny, jestli zesílí, držím palec :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.04.18 15:32

A ano, stalo se mi, že na 25 byla čárka silnější, než na 10 (dr.Max)…tam byl spíš duch, přitom na 25 (prenatal, pregnant nebo něco takového) byla jasně viditelná čárka.

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 19.04.18 15:32

@radkka
Super, vďaka. Mne ho kúpil manžel s nadšením, nech skúsim, keďže chodím stále cikat, aj v noci aj 3× :lol:
Ale väčšinou testujem s pepino testom, tým verím :palec:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.04.18 15:53
@sandra533 píše:
@radkka
Super, vďaka. Mne ho kúpil manžel s nadšením, nech skúsim, keďže chodím stále cikat, aj v noci aj 3× :lol:
Ale väčšinou testujem s pepino testom, tým verím :palec:

Jestli to tam bude, tak se to ukáže :dance: když to bude sílit, falešné to není ;)

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 20.04.18 16:24

Dnes žiaľ nič, 8dpo, urobila som iba pepino test 10mlu ale na ňom nič nebolo. Ten 25mlu zo včera som dnes nenasla v celom meste a obehla som XY drogérii, takze to neviem porovnať. Zajtra, najneskor pozajtra dam vedieť. :pankac: :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >