20180419_082610.jpg
Ahojte Dnes ráno (7dpo) som si skúsila urobiť test, viem, že priskoro no na moje prekvapenie tam bol hneď v limite duch, a zostalo to tam stále aj po zaschnuti. Duch bol na teste s citlivosťou 25mlU. Hneď som si urobila aj test s 10mlU citlivosťou, ale tam nebolo nič. Stalo sa vám už, že vám lepšie ukazoval test s nižšou citlivostou (25mlU)? Čítala som fóra, že sú spolahlivejsie ako tie 10kove. Máte s tým skúsenosť? Prikladám aj fotku... Dakujem
- Autor: sandra533
- Vloženo: 19.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána